Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Śródmieście al. Jana Chrystiana Szucha 27 · 1 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Kameralna kawalerka przy Łazienkach Królewskich | Al. Szucha 27 | Śródmieście
Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,32 m², położona na PARTERZE odrestaurowanej kamienicy przy Al. Szucha 27 — jednej z najbardziej prestiżowych i reprezentacyjnych ulic Warszawy.
To idealne miejsce dla osób, które cenią klimat miasta, dostęp do zieleni, a zarazem spokój i komfort życia.
Opis nieruchomości:
Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - tak, aby każdy metr przestrzeni był w pełni wykorzystany. Składa się z:
• jasnego salonu z wygodnym łóżkiem i częścią telewizyjną - idealnego do relaksu lub pracy zdalnej,
• kuchni z barkiem i wyspą, w pełni wyposażonej - praktycznej, a zarazem stylowej przestrzeni,
• łazienki z prysznicem, urządzonej w nowoczesnym stylu,
• piwnicy, zapewniającej dodatkowe miejsce na przechowywanie.
Atuty lokalizacji:
Bezpośrednie sąsiedztwo Łazienek Królewskich - kilka minut spacerem do jednego z najpiękniejszych parków w Polsce
Prestiżowa okolica - ambasady, urzędy, historyczne kamienice i spokojne, zadbane ulice
Świetna komunikacja - liczne autobusy, metro Politechnika w zasięgu kilkuminutowego spaceru
Blisko centrum i uczelni - idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy)
Zaledwie kilka minut dzieli nas od stacji metra Politechnika, Placu Unii Lubelskiej, Placu Zbawiciela, Placu Konstytucji oraz Al.Ujazdowskich, które następnie przechodzą w Nowy Świat.
Dodatkowe zalety:
- Pełna własność z księgą wieczystą - bez żadnych obciążeń
- Parter = wygodny dostęp dla osób starszych lub z większym bagażem ( w szczególności dla turystów w wynajmie krótkoterminowym)
- Niskie opłaty eksploatacyjne
- Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - idealne jako pierwsze mieszkanie, lokata kapitału lub apartament pod wynajem
Zapraszam na prezentację mieszkania oraz do kontaktu.
Marcin Skoczek The Estate Warsaw
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,50 m²
-
1 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą
-
Warszawa, Śródmieście al. Jana Chrystiana Szucha
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana ponad miesiąc temu
136000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż