Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Mokotów brak adresu · 8 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Kawalerka usytuowana na 8. piętrze w zadbanym, wyremontowanym budynku z 1975 roku zlokalizowana na Mokotowie-Stegny.
Mieszkanie znajduje się przy cichej, zielonej ulicy Barcelońskiej, oferując spokój i liczne miejsca parkingowe.
Na powierzchnię mieszkania składa się:
- pokój dzienny 19,3m2 z wnęką sypialnianą 3,2m2
- widna kuchnia- 6,13m2
-łazienka-2,9m2
-przedpokój- 3,35m2
Ekspozycja okien na wschód.
W mieszkaniu wymieniono okna na nowe PCV oraz zamontowano nowe parapety, co zwiększa komfort termiczny i estetykę wnętrza.
Dodatkowo piwnica- 1,2m2.
Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta. W odległości 3 minut spacerem znajduje się przystanek autobusowy ?Patkowskiego?, obsługiwany przez linie [numer], 317 i 519. Najbliższa stacja metra ? Metro Wilanowska ? zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy.
Najbliższy przystanek tramwajowy ? ?Nałęczowska? ? znajduje się około 7 minut spacerem od mieszkania. Zatrzymują się tam tramwaje linii 16, zapewniając dogodny dojazd do innych części miasta.
W odległości około 200 metrów znajduje się urokliwy park z fontanną, idealny na spacery i relaks na świeżym powietrzu.
Czynsz administracyjny z zaliczkami: 600 zł
Mieszkanie dostępne - od zaraz/.
Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić, wysłać SMS lub wysłać zapytanie na adres e-mail: , oddzwonimy.
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m² piwnica, osobna kuchnia
-
8 piętro w 10-piętrowym budynku z windą, rok budowy 1975
-
Warszawa, Mokotów
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana wczoraj
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż