Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Zabłocińska Warszawa Bielany

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany, ul. Zabłocińska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Bielany ul. Zabłocińska · 2 piętro

950 000
16 667 zł/m²
57
3 pok.
Warszawa Bielany, Zabłocińska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 28 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić.

3 pokoje przy METRZE Słodowiec | 57 m² | balkon | Bielany

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 57 m² – świetna lokalizacja na Bielanach, tuż przy metrze Słodowiec .

Mieszkanie:
– 2 piętro
– 2 windy
– 3 niezależne pokoje
– balkon
– jasne, duże okna
– parkiet dębowy (jodełka)
- piwnica 1,96m2

Osiedle zamknięte, monitorowane, wjazd przez bramę na pilota. Miejsca parkingowe na osiedlu do dyspozycji mieszkańców.

Lokalizacja:
– stacja metra Słodowiec (przez ulicę),
- przystanek tramwajowy PODLEŚNA -IMGW tuż obok osiedla ,
– szybki dojazd do centrum
– blisko AWF , Szpital Bielański , IMGW
– zielona i spokojna okolica ( stawy Kellera).

Stan mieszkania do własnej aranżacji .

Cena: 950 000 zł

Jest księga wieczysta, sprzedaz bezpośrednio od właściciela, zapraszam.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m² balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • 2 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą, rok budowy 1970
  • Warszawa, Bielany ul. Zabłocińska
  • Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą  
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
190000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat