Warszawa Białołęka

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka
Cena
1 664 000
Powierzchnia
128
Cena za m²
13 000
Piętro
parter
Rok budowy
1989
Warszawa Białołęka · 1 664 000 zł
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 1
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 2
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 3
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 4
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 5
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 6
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 7
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 8
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 9
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 10
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 11
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 12
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 13
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 1
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 2
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 3
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 4
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 5
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 6
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 7
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 8
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 9
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 10
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 11
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 12
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Białołęka. Zdjęcie 13

Mieszkanie położone na parterze, dwustronne wschód-zachód, z własnym wejściem i ogródkiem, wysokość 285 cm, duże okna, pokoje w amfiladzie, idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.

Mieszkanie posiada 4 pokoje, trzy łazienki, dużą kuchnię z jadalnią oraz spiżarnię. Jest lokalem mieszkalnym, ale jego położenie na parterze budynku oraz układ pomieszczeń, a przede wszystkim indywidualne wejście sprawia, że może zostać wykorzystane do prowadzenia działalności biurowej, medycznej lub na małe przedszkole.

Największym pomieszczeniem jest salon o powierzchni około 30 m2, z dwoma dużymi oknami skierowanymi na zachód, z którego podwójne drzwi prowadzą do kuchni z częścią przeznaczoną na jadalnię, dużej łazienki oraz spiżarni-pokoju gospodarczego. Dwa pokoje w amfiladzie - obecnie sypialnia z łazienką i biblioteka posiadają balkony wychodzące na ogródek z ekspozycja zachodnią.
Tuz przy wejściu znajduje się niewielki gabinet - idealny na domowe biuro.

Mieszkanie posiada trzy łazienki - największa z wanną i oknem znajduje się obok kuchni, mniejsza łazienka z miejscem na prysznic jest dostępna w holu, a trzecia z łazienek z kabiną prysznicową ma wejście bezpośrednio z sypialni.

Układ mieszkania daje możliwość wydzielenia w nim holu i wyodbrębnienia pokojów.

Dużym atutem jest doskonale utrzymana podłoga z dębowej klepki oraz łazienki i kuchnia wyłożone oryginalnym białym marmurem carrara.
Szafy wnękowe i garderoba pozwalają przechować znaczną ilość ubrań

Okna mieszkania z ekspozycją wschodnią (z kuchni i łazienki) skierowane są na teren osiedla wzdłuż ulicy Myśliborskiej (osiedlowe ścieżki, plac zabaw, parking dla mieszkańców).
Okna mieszkania z ekspozycją zachodnią skierowane są na ul. Erazma z Zakroczymia, w kierunku ośrodka sportowego, kortów tenisowych i boiska, wychodzą bezpośrednio na ogródek, który oddano w użytkowanie właścicielom mieszkania.

Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe na ogrodzonym parkingu dla mieszkańców, zawarte w cenie.

Wejście do mieszkania znajduje się od strony zachodniej i prowadzi przez zadbany ogródek wyłącznie do tego jednego lokalu.
Budynek 10 piętrowy, z 1993 r., wymienione wszystkie instalacje w pionach, elewacja po termoizolacji, zadbane klatki schodowe i przestrzenie wspólne:
parking, plac zabaw, ścieżki osiedlowe.

Zamknięte osiedle na Tarchominie, w kwadracie ulic ulic Myśliborskiej, Światowida, Mehoffera i Ćmielowskiej.
w bezpośrednim sąsiedztwie Białołęcki Ośrodek Sportu z krytą pływalnią, kortami tenisowymi i boiskiem piłkarskim.
w pobliżu szkoła podstawowa nr 344, przy ul. Myśliborskiej sklepy i punkty usługowe, niedaleko Galeria Północna.

Liczne linie autobusowe i tramwajowe, dobry dojazd mostem im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Główne atuty: parter, własne wejście, duże okna, wysokość pomieszczeń 285 cm, ogródek, instalacja alarmowa, rolety zewnętrzne.
Pełna własność, z księgą wieczystą bez obciążeń, możliwość kredytowania bez przeszkód, grunt przekształcony.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 128 m²
  • parter w 10-piętrowym budynku z windą z 1989 roku
  • Warszawa, Białołęka
  • Balkon
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.