Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Tarnobrzeg Wielopole ul. Targowa · 4 piętro
255 000 zł
4 474 zł/m²
57 m²
3 pok.
Tarnobrzeg Wielopole, Targowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie bardzo ciepłe, widne ,dwustronne.
W pobliżu szkoły, przychodnie, urzedy.
Posiadam 3 pokoje oraz możliwość wydzielania 4 .
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1980
-
Tarnobrzeg, Wielopole ul. Targowa
-
Mieszkanie w stanie do częściowego remontu okna drewniane
-
Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
51000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
51000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Tarnobrzeg -
Mieszkania 3-pokojowe Tarnobrzeg
-
Mieszkania Tarnobrzeg ul.
Targowa -
Mieszkania na sprzedaż
Tarnobrzeg Wielopole -
Mieszkania 3-pokojowe Tarnobrzeg