Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Eugeniusza Romera Szczecin Zawadzkiego-Klonowica

Mieszkanie 4-pokojowe Szczecin Zawadzkiego-Klonowica, ul. Eugeniusza Romera. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Szczecin Zawadzkiego-Klonowica ul. Eugeniusza Romera · 4 piętro

599 000
9 359 zł/m²
64
4 pok.
Szczecin Zawadzkiego-Klonowica, Eugeniusza Romera - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Szczegóły ogłoszenia
Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż bez pośredników!
Cena: 599 000 zł
Rynek: wtórny
Dostępne: do uzgodnienia
Forma własności: własnościowe spółdzielcze.
Charakterystyka mieszkania: 64 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia, podłoga w całym mieszkaniu - parkiet (do renowacji )
Instalacje: wymienione kuchnia / łazienka; okna: plastikowe
Budynek: 4 piętrowy blok mieszkalny, technika budowy: wielka płyta
Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²), piwnica 3 m²
Czynsz: 850 zł
Wyposażenie: mieszkanie częściowo umeblowane, zmywarka, płyta gazowa, piekarnik, lodówka
Kuchnia: z oknem
Łazienka: prysznic
Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
Internet, telewizja kablowa
Bezpieczeństwo: domofon
Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
Lokalizacja
Adres : Zawadzkiego-Klonowica, Szczecin, zachodniopomorskie
Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, las, jezioro
umiarkowanie cicho
W pobliżu: przedszkola, szkoły, fitness, szpital, bank, park, plac zabaw, rynek
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zawadzkiego.
Mieszkanie składa się z:
- Salonu z wyjściem na spory balkon,
- Sypialnia w zabudowie
- Pozostałe dwie nieumeblowane sypialnie,
- Kuchnia w zabudowie mebli wraz ze sprzętem agd.,
- Łazienka z prysznicem,
- Oddzielnego WC
- Przedpokój w zabudowie

Dodatkowe udogodnienia:
Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości ok.3m2.
Przy budynku znajdują się liczne, ogólnodostępne miejsca postojowe.
Budynek:
Blok pochodzi z lat 80/90 i wciąż zapewnia dobry standard wykończenia oraz bezpieczeństwo dla mieszkańców. Okolica spokojna, sąsiedztwo kulturalne, a wokół osiedla sporo zieleni i placów zabaw, tworząc przyjazną atmosferę sprzyjającą integracji między sąsiadami i dziećmi.