Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Willowa Szczecin Drzetowo

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Drzetowo, ul. Willowa. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Szczecin Drzetowo ul. Willowa · 2 piętro

449 000
8 790 zł/m²
51
2 pok.
Szczecin Drzetowo, Willowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji – idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

Dzięki niezależnemu układowi pomieszczeń nieruchomość zapewnia komfort codziennego życia oraz wysoką atrakcyjność inwestycyjną.

📍 Lokalizacja: Szczecin – Śródmieście (Drzetowo), ul. Willowa

⭐ NAJWAŻNIEJSZE ATUTY
• 2 niezależne pokoje – brak pomieszczeń przechodnich
• ekspozycja wschód–zachód – mieszkanie jasne przez cały dzień
• cisza i prywatność – brak sąsiadów nad lokalem
• bardzo dobra lokalizacja – szybki dojazd do centrum
• funkcjonalny układ mieszkania
• idealne pod wynajem (duże zainteresowanie w tej okolicy)
• spokojna okolica z dostępem do infrastruktury
• dobra komunikacja miejska, w tym SKM
• do wydania od zaraz, sprzedaż bez pośredników.

🏠 MIESZKANIE – powierzchnia 51,08 m²:
• pierwszy pokój - salon 17,4 m²
• drugi pokój - sypialnia 17,5 m² (w tym garderoba 2,5 m2)
• oddzielna kuchnia z oknem 7,68 m² (zabudowa + mały pawlacz)
• łazienka z wanną
• korytarz z zabudową liczników
• ekspozycja wschód-zachód.
Układ bardzo funkcjonalny – każde pomieszczenie dostępne z korytarza. Pokoje ustawne, dające duże możliwości aranżacyjne.

📍 LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta:
• 6 min samochodem do CH Galaxy
• 5 przystanków tramwajem do Placu Rodła (Centrum)
• w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola
• blisko przystanki komunikacji miejskiej: tramwaje 6 i 11, SKM Drzetowo, autobusy
• niedaleko tereny rekreacyjne
• poza strefą płatnego parkowania.
Dodatkowo: liczne miejsca parkingowe bez opłat – także bezpośrednio przy budynku.

Lokalizacja szczególnie atrakcyjna dla osób pracujących w centrum oraz inwestorów szukających mieszkania pod wynajem.

⚙️ INFORMACJE DODATKOWE
• forma własności: pełna własność – możliwość zakupu na kredyt
• czynsz: 620 zł (w tym fundusz remontowy 255 zł oraz zaliczki na zimną wodę, ścieki, śmieci dla 2 osób)
• ogrzewanie: gazowe (ok. 250 zł miesięcznie, 3000 zł rocznie)
• prąd wg zużycia
• piętro: 2 z 2
• budynek z lat 50, z cegły, po termomodernizacji + ocieplony strop
• wysoki komfort cieplny i niskie koszty utrzymania
• stan mieszkania: do zamieszkania, pokoje odświeżone, mieszkanie po gruntownym remoncie w 2010 r., w tym instalacji ogrzewania, okna PCV, drzwi antywłamaniowe
• umeblowanie i wyposażenie w cenie
• piwnica z oknem 8,3 m² + możliwość korzystania ze strychu.

👥 DLA KOGO?
• dla pary lub singla
• dla rodziny 2+1
• dla inwestora pod wynajem
• dla osób szukających mieszkania blisko centrum
• dla osób szukających ciszy i unikających zgiełku miasta.

W okolicy apteka DOZ (250 m), Żabka (300 m), Biedronka (400 m), Lidl (450 m), uczelnie wyższe, szkoły i przedszkola. Dogodny dojazd praktycznie w każde miejsce w Szczecinie, w tym wyjazd w kierunku Polic oraz planowanej Zachodniej Obwodnicy Szczecina.

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub natychmiastowego wynajmu.

💎📞 Oferty w tej lokalizacji i układzie rzadko pojawiają się na rynku – zapraszam do kontaktu i na prezentację.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,08 m² piwnica, osobna kuchnia
  • 2 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1956
  • Szczecin, Drzetowo ul. Willowa
  • Mieszkanie w dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
  • Świadectwo Energetyczne SCHE/****/***/2026 EU: 89.28, EK: 146.26, EP: 170.74, Jednostkowa wielkość emisji: 0.0303