Mieszkanie na sprzedaż
ul. Marcelińska Poznań

Mieszkanie 1-pokojowe Poznań, ul. Marcelińska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań, ul. Marcelińska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań, ul. Marcelińska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań, ul. Marcelińska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań, ul. Marcelińska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań, ul. Marcelińska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 1-pokojowe Poznań, ul. Marcelińska. Zdjęcie 7

Mieszkanie na sprzedaż Poznań ul. Marcelińska · 6 piętro

510 000
16 351 zł/m²
31
1 pok.
Poznań, Marcelińska - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Kawalerka z balkonem, jasna i w pełni wyposażona – Grunwald

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania lub atrakcyjnej inwestycji pod wynajem? Ta jasna, dobrze doświetlona kawalerka z balkonem w nowoczesnym budynku Atanera z 2018 roku jest w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD – możesz wprowadzić się natychmiast lub od razu rozpocząć wynajem!

Na 31,19 m² znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym i łazienka. Czynsz wynosi około 430 zł, a w cenie mieszkania jest dostęp do prywatnej siłowni dla mieszkańców.

Lokalizacja idealna na co dzień:

- Wszystko w zasięgu kilku minut pieszo: Biedronka (500 m), Lidl (800 m), Galeria King Cross Marcelin (600–700 m), piekarnie, cukiernie, apteki, paczkomaty, lokale usługowe, restauracje i kawiarnie.
- Zaledwie 500–600 m do Lasku Marcelińskiego – świetne miejsce na spacery, jogging i relaks.
- Przystanek autobusowy 50–100 m – szybki dojazd w każdą część Poznania.

Pełne wyposażenie, balkon, jasne wnętrze i niskie koszty utrzymania czynią to mieszkanie doskonałym wyborem zarówno dla siebie, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Cena: 510 000 zł

Zadzwoń lub napisz – chętnie pokażę Ci mieszkanie na żywo!

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,19 m²  
  • 6 piętro w 9-piętrowym budynku z windą, rok budowy 2018
  • Poznań ul. Marcelińska
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
102000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat