Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Głogowska Poznań Górczyn

Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Górczyn, ul. Głogowska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Poznań Górczyn ul. Głogowska · 3 piętro

560 000
8 000 zł/m²
70
4 pok.
Poznań Górczyn, Głogowska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z KW –dwupoziomowe, dwustronne.

Budynek 4 kondygnacyjny, budowany z cegły, co stanowi dobrą i zdrową izolację.
Zarządzanym przez dbającą wspólnotę mieszkaniowa.
W mieszkaniu zostały wymienione nowe okna trzyfunkcyjne, wygłuszone ( filtr powietrzny). Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Nowa instalacja elektryczna. Podłogi w pokojach i korytarzu wyłożone panelami, w kuchni i łazience glazura.
Ściany szpachlowane i nałożone ozdobnym tynkiem.
Centralne ogrzewanie piecem gazowym II funkcyjnym.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 12m2

Ułożenie mieszkania:
Wysokość na poziomie pierwszym w najwyższym punkcie 2,5 m
- Salon o powierzchni 21 m2 od strony wschodniej
- Sypialnia o powierzchni 21 m2 od strony wschodniej ( zabudowane szafy)
- Sypialnia/biuro 16 m2 od strony zachodniej
- Kuchnia w kafelkach zabudowana szafkami na wymiar, sprzęt AGD firmy Amica i
Hotpoint ( lodówka, kuchenka gazowa, zmywarka, zlewozmywak granitowy) od strony zachodniej
- Korytarz ustawny bardzo przestronny ze ścianami z ozdobiony specjalnym tynkiem
- Łazienka w kafelkach z kabiną prysznicowa

Poziom drugi; powierzchnia 14 m2 do własnej aranżacji, wysokość 2 m
Przejście na poziom drugi przez ruchome schody z korytarza.

Lokalizacja:
Budynek otoczony jest drzewami i klimatyczną zielenią. Ciche i spokojne miejsce na spacer. Miejsce postojowe dla auta, tuż przy budynku.
Przy pętli tramwajowej i autobusowej „Górczyn” – 7 minut, Stacja kolejowa „Poznań Górczyn” w niedalekiej odległości od zjazdu na autostradę A2 I S 5 ze zjazdami w kierunku Wrocław, Warszawa, Świecko, Piła.
Tuż przy autostradzie 3km Auchon, Decatlon, Leroy Merlin, + Centra Handlowe
Jedna z głównych ulic, ulica Głogowska z ogromną ilością sklepów usługowo handlowych.
W okolicy przychodnia NFZ, Przedszkole, szkoła podstawowa i licealna, poczta, banki, Galeria handlowa Panorama, restauracje, pizzerie, banki i wiele innych usług.

Opłaty miesięczne 520 zł w tym ogrzewanie 200zł ( w sezonie grzewczym)
Niskie koszty utrzymania mieszkania.

Zapraszam na prezentację, więcej szczegółów udzielę telefonicznie.

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70 m² piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • 3 piętro w bloku  
  • Poznań, Górczyn ul. Głogowska
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, zmywarka
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
112000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne mieszkania na sprzedaż

8
Mieszkanie 6-pokojowe Poznań Grunwald, os. Mikołaja Kopernika

580 000

67

6 pok.

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 67 m², podzielone na 6 pokoi na wynajem, położone na Osiedlu Kopernika w dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Lokal generuje dochód od pierwszego dnia i osiąga szacunkową stopę zwrotu ok. 9% ROI. Kluczowe atuty: Gotowa inwestycja generująca miesięczny do...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Starołęka, ul. Falista

570 000

57

3 pok.

Dziękuję za oferty pośredników w pomocy sprzedaży. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 57,7 m2 z 4 m2 balkonem za 570 000 zł (9878 zł/m2) na ul. Falistej 2 w Poznaniu, obok Unii Lubelskiej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie na 4 piętrze w 8 piętrowym bloku z dwiema windami. Pomies...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Piątkowo, os. Bolesława Śmiałego

559 000

59

4 pok.

Mieszkanie ma powierzchnię 59,1 m² i jest do zamieszkania od 1 czerwca 2026 roku. Pierwotnie było 3-pokojowe, ale na potrzeby najmu zmodyfikowano na 4-pokojowe. Dochód z najmu: 30 tys. zł netto rocznie (przed podatkiem). Pełna własność z Księgą Wieczystą (KW). Wnętrze jest wyposażone w meble, pralk...

Zobacz ogłoszenie
9
Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Rataje, os. Rzeczypospolitej

560 000

48

3 pok.

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² na spokojnym osiedlu Rzeczypospolitej na poznańskich Ratajach — sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji dla pośredników. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia — po generalnym remoncie z wymienionymi wszystkimi instalacja...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Dębiec, ul. Osinowa

550 000

44

3 pok.

stacja Poznań Dębiec — 800 m, centrum Poznania — ok. 15 minut, sklepy, piekarnie i punkty usługowe — kilka minut spacerem, szkoły i przedszkola, tereny spacerowe nad Wartą, Las Dębiński — ok. 400 m, szybki wyjazd na A2 i obwodnicę miasta. Dodatkowe atuty Spokojne sąsiedztwo sprawiają, że mieszka si...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 4-pokojowe Poznań Winogrady, os. Wichrowe Wzgórze

540 000

64

4 pok.

Na sprzedaż mieszkanie 64,9 m² - 4 pokoje - Poznań, os. Wichrowe Wzgórze. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,9 m², zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Układ pomieszczeń: - 4 niezależne pokoje - osobna kuchnia - łazienka - toaleta - ...