Mieszkanie na sprzedaż Łódź ul. Sebastiana Felsztyńskiego · 3 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Sprzedaż mieszkań w inwestycji Verde Casa rozpoczęta
Verde Casa to kameralna inwestycja obejmująca 56 mieszkań o metrażach od 34 do 94 m², zlokalizowana w Łódź. Projekt skierowany jest zarówno do studentów pobliskiej Politechnika Łódzka, pracowników Szpital im. Kopernika, jak i rodzin poszukujących większych mieszkań.
Dużym atutem inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo Park im. Tadeusza Rejtana. Cała południowa elewacja budynku oferuje widok z salonów na park, co wyróżnia inwestycję na tle okolicznej zabudowy.
Na parterze zaprojektowano przestronne tarasy, których powierzchnia sięga nawet 130 m². Pod całym budynkiem znajduje się pojemna hala garażowa.
Budynek ma nowoczesną formę, duże przeszklenia oraz drewniane elementy elewacyjne, które nadają mu elegancki i ponadczasowy charakter.
Po zakupie oferujemy możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.
Planowane zakończenie prac to listopad 2027.
Zakup bez PCC.
Zapraszam do biura sprzedaży pod adresem Piotrkowska 24.
Więcej inforamcji
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 92 m² balkon, aneks kuchenny
-
3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą
-
Łódź ul. Sebastiana Felsztyńskiego
-
Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana wczoraj
197000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż