Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Walerego Wróblewskiego Łódź Polesie

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Walerego Wróblewskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Łódź Polesie ul. Walerego Wróblewskiego · 1 piętro

479 000
9 776 zł/m²
49
2 pok.
Łódź Polesie, Walerego Wróblewskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i funkcjonalne mieszkanie położone w sercu Łodzi, przy ul. Wróblewskiego 59d.
To idealna propozycja zarówno dla pary, małej rodziny, jak i pod inwestycję.

Najważniejsze informacje:
- Powierzchnia: niecałe 49 m²
- Piętro: 1
- Układ: W pełni rozkładowe (wejście do każdego pomieszczenia z przedpokoju)
- Liczba pokoi: 2 przestronne pokoje
- Kuchnia: Oddzielna, jasna i ustawna
- Balkon: Tak

Dlaczego warto?
Mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim przemyślanym układem. Brak przechodnich pokoi zapewnia pełną prywatność domownikom. Lokal jest jasny i daje duże możliwości aranżacyjne.

Dodatkowe atuty:
- Dwie komórki lokatorskie: Rzadkość na rynku! To mnóstwo dodatkowej przestrzeni na rowery, opony czy sprzęty sezonowe.
- Lokalizacja: Inwestycja przy Wróblewskiego 59d.

Lokalizacja w pigułce:
- Szybki dojazd do Piotrkowskiej i Centrum Handlowego Sukcesja/Pasaż Łódzki.
- Bliskość Politechniki Łódzkiej - idealne pod wynajem dla studentów lub kadry naukowej.
- W zasięgu spaceru Park im. ks. J. Poniatowskiego, Park na Zdrowiu, Aquapark Fala oraz Atlas Arena

Cena: 479.000,00 zł
Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.
Biurom nieruchomości dziękuję.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1970
  • Łódź, Polesie ul. Walerego Wróblewskiego
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
96000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat