Łódź Górna
ul. Waleriana Łukasińskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego
Cena
1 350 000
Powierzchnia
97,26 m²
Cena za m²
13 880
Piętro
4 / winda
Rok budowy
2012
Łódź Górna · 1 350 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 40 500 zł na prowizji pośrednika!

Do sprzedania apartament o pow. 97,26 m² w inwestycji Arboretum przy ul. Łukasińskiego 4.

Atutem usytuowania tej nieruchomości jest sąsiedztwo parku Dąbrowskiego oraz parku przy ulicy Leczniczej, które, zachowując swój naturalny charakter, czynią lokalizację mieszkań wyjątkową (miejsce na wyjście z pieskami).

Osiedle oddane do użytku w 2012 roku i zamieszkałe przez pierwszych właścicieli. Teren zamknięty, strzeżony i monitorowany. Lokal znajduje się na 4. piętrze z dużą windą.

Mieszkanie charakteryzuje się przestrzennym i funkcjonalnym układem, który obejmuje:

- sypialnia o pow. 12,51 m²: okna wychodzą na dziedziniec w środku inwestycji, ekspozycja okien na stronę wschodnią.

- sypialnia o pow. 12,92 m²: z wyjściem na taras, ekspozycja okien na stronę południową.

- salon z aneksem kuchennym o pow. 50,29 m²: to przestrzenna część dzienna, która podzielona jest na trzy strefy, tj. wypoczynkową, jadalnianą oraz kuchenną. Cztery wyjścia na taras, duża ilość okien powoduje, że jest bardzo widno, ekspozycja okien na stronę południowo-zachodnią.

- łazienka o pow. 7,68 m²: z wanną i natryskiem oraz WC.

- pralnia/pom. gospodarcze o pow. 2,76 m².

- taras o pow. 61 m²: przestronny, to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu w ciepłe, słoneczne dni. Wyróżnia go oryginalna ściana, która nawiązuje do charakteru dawnej, niegdyś, fabryki Aleksandra Schichta z piękną secesyjną fasadą z cegły.

Garaż w budynku jest dużym atutem, zwłaszcza w tej lokalizacji, gdzie dostęp do miejsc parkingowych jest ograniczony. Dwa miejsca postojowe dodatkowo płatne w cenie 55 000 PLN za każdy.

Apartament wyróżnia się spośród innych mieszkań ze względu na swoją wysokość: 3,85 metra. Cecha ta dodaje nieruchomości charakteru, prezentuje się elegancko, przestrzennie.

Zapraszam do kontaktu.
Biurom nieruchomości dziękuję za współpracę.
Oferta bezpośrednia.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 97,26 m²
  • 4 piętro w budynku z windą z 2012 roku
  • Łódź, Górna, ul. Waleriana Łukasińskiego
  • Taras, możliwość dokupienia garażu, aneks kuchenny
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.