Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Wzgórza Krzesławickie brak adresu · parter
185 000 zł
13 704 zł/m²
13 m²
1 pok.
Kraków Wzgórza Krzesławickie
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie:
- forma własności: udział ze wskazaniem.
- Mieszkanie po generalnym remoncie, z pełnym wyposażeniem (rozkładane łóżko, szafy, kuchnia, pralka, prysznic).
- Gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.
- Wysoki parter.
- Bardzo duży balkon z widokiem na zieleń.
- Dzielnica Wzgórza Krzesławickie, przystanek 4 minuty pieszo od budynku.
Bez prowizji.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 13,50 m² balkon
-
Parter w bloku
-
Kraków, Wzgórza Krzesławickie
-
Wyposażenie pralka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
37000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
37000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości