Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Rakowicka Kraków Śródmieście

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Śródmieście, ul. Rakowicka. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Śródmieście ul. Rakowicka · 1 piętro

459 000
16 393 zł/m²
28
2 pok.
Kraków Śródmieście, Rakowicka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 13 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

🏡 2 pokoje | 28 m² | balkon | 1 piętro | okolice Rakowickiej | 459 000 zł
W pełni umeblowane | Po remoncie | Możliwość zmiany układu

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m², położone na 1 piętrze w kameralnym, odnowionym budynku 3-kondygnacyjnym – okolice ul. Rakowickiej (Śródmieście / Olsza).

💰 Cena: 459 000 zł

✨ Gotowe do zamieszkania – z meblami i wyposażeniem

Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem AGD/RTV, dzięki czemu nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

W cenie pozostają m.in.:
✔ zabudowa kuchenna
✔ kuchenka, lodówka, mikrofala, okap
✔ pralka
✔ telewizor
✔ meble w salonie i sypialni

🛁 Łazienka nowa – po remoncie.

Kupujesz i możesz od razu zamieszkać lub wynająć.

🏠 Układ mieszkania

✔ salon z wyjściem na balkon
✔ oddzielna sypialnia
✔ osobna kuchnia
✔ nowoczesna łazienka z WC
✔ funkcjonalny przedpokój

Mieszkanie jest jasne, przytulne i bardzo dobrze zaprojektowane – mimo kompaktowego metrażu przestrzeń jest wygodna i ustawna.

🔄 Dodatkowy atut – możliwość zmiany aranżacji

Istnieje możliwość przerobienia mieszkania na większy salon z aneksem kuchennym oraz oddzielną sypialnię w ciągu 1 dnia.

To daje:
✔ nowoczesny, otwarty układ
✔ większą przestrzeń dzienną
✔ elastyczność dopasowania do własnych potrzeb

📍 Lokalizacja inwestycyjna

W pobliżu znajdują się:
🎓 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
🎓 Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe, sklepy, usługi oraz tereny spacerowe.

📈 Idealne pod wynajem

✔ możliwość wynajmu jako 2 niezależne pokoje