Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Podgórze ul. Lipska · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferta bezpośrednio od właściciela - pośrednikom dziękuję.
Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Lipskiej.
Na powierzchnię 62,5m2 składają się :
- hol 9,2m2
- salon z aneksem kuchennym 26,4 m2 z wyjściem na zabudowaną loggię.
- sypialnia 9,5 m2
- pokój 11,2 m2
- łazienka 4,9 m2
- WC 1,5 m2
do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,3m2
WYPOSAŻENIE:
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkana
Kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt AGD (lodówka, zlewozmywak, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna).
Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę, pralkę. Osobno WC.
Ogrzewanie oraz woda – MPEC
LOKALIZACJA:
Jest to zielona okolica, cicha i spokojna z dostępem do licznych terenów rekreacyjnych i sportowych ( Park Myśliwska z placem zabaw, wybieg dla psów, Orlik, ścieżka rowerowa na wale wiślnym, plaża Bagry) .
W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, między innymi sklepy spożywcze, piekarnie, poczta, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobki, lokale gastronomiczne, salony fryzjerskie i kosmetyczne.
Mieszkanie jest dobrze skomunikowane z miastem, pętla autobusowo – tramwajowa “Mały Płaszów P+R”, łatwy dostęp do autostrady A4,.
KOSZTY
Czynsz w wysokości 932 zł - zawiera zaliczki na fundusz remontowy, ogrzewanie, sprzątanie terenu, wywóz śmieci, ciepłą i zimną wodę oraz administrację.
Mieszkanie do sprzedania z wyposażeniem oraz umeblowaniem.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,50 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
-
1 piętro w 4-piętrowym bloku
-
Kraków, Podgórze ul. Lipska
-
Wyposażenie pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż