Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Krowodrza os. Krowodrza Górka · 5 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Torre Verona z elegancką recepcją
Budynek z ochroną i całodobowym monitoringiem.
• Mieszkanie z księgą wieczystą wolną od obciążeń (pełna własność)
• Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
Lokal składa się z przedpokoju, łazienki i salonu z aneksem kuchennym.
Wnętrze utrzymane w eleganckiej stylistyce -połączenie modnych odcieni drewna, szarości i bieli . Aneks kuchenny wykonany na wymiar i wyposażony w sprzęt AGD.
Łazienka wykończona gresem.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.
Duże przeszklenia zapewniają elegancję i nowoczesność pomieszczenia , doświetlenie wnętrza i jasność.
Brak budynku przed oknami stanowi komfort pięknego widoku oraz prywatność . Okna wychodzą na wschód.
Budynek położony bezpośrednio przy przystankach tramwajowych i autobusowych, co zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej. 5 min tramwajem do Galerii Krakowskiej i 7 minut do rynku .
Ogromnym atutem jest parking pod budynkiem dla mieszkańców posiadających identyfikator - nie ma konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów zakupu miejsca postojowego.
POŚREDNICY NIERUCHOMOŚCI - proszę nie dzwonić , nie współpracuje
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,50 m² aneks kuchenny
-
5 piętro w 12-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2010
-
Kraków, Krowodrza os. Krowodrza Górka
-
Mieszkanie w wysokim standardzie
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
-
Świadectwo Energetyczne
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
118000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż