Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Wizjonerów Kraków Bronowice

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Wizjonerów. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Bronowice ul. Wizjonerów · 4 piętro

849 000
16 233 zł/m²
52
2 pok.
Kraków Bronowice, Wizjonerów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 25 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Mieszkanie 2-pokojowe na 4. piętrze w nowym budynku 7-piętrowym, garaż podziemny, komórka:

* Przedpokój: 5,24 m2
* Pokój dzienny: 18,15 m2
* Kuchnia: 7,72 m2
* Pokój: 14,32 m2
* Łazienka: 6,80 m2
* Balkon: 3,42 m2
* Garaż podziemny: 12,5 m2
* Komórka lokatorska: 2,21 m2

Lokalizacja (ul. Wizjonerów 7) bardzo dobrze skomunikowana z centrum Krakowa (autobusy i tramwaje) i lotniskiem w Balicach, niedaleko przystanek szybkiej kolei aglomeracyjnej oraz dojazd do autostrady A4 i drogi nr 7 / S7 do Warszawy.

W pobliżu: IKEA, Castorama, Galeria Bronowice, sklepy, kawiarnia, restauracja, winiarnia, sklep z produktami ekologicznymi, fryzjer, kosmetyczka (osiedlowy pasaż), 100 m do parku (widoczny na zdjęciach z balkonu).

Cicha, spokojna okolica, wyjście z klatki schodowej obok placu zabaw, przedszkole w odległości 50 m. Na całym osiedlu piękne nasadzenia, roślinność, spokój i cisza.

Ekspozycja mieszkania: wschodnia (aby ustrzec się od pobudki o poranku, zamontowaliśmy w oknach rolety , za to wieczorami przyjemny cień).

Wyposażenie i wykończenie mieszkania - pełne (za wyjątkiem TV) - szczegóły na zamieszczonych zdjęciach.

Wykończenie materiałami b.dobrej jakości (mieszkanie zakupiliśmy i wykończyliśmy z myślą o studiach naszej córki, jednak zdecydowała się na uczelnię poza Krakowem, więc mieszkanie jest wolne…)

Istnieje możliwość obejrzenia mieszkania po wcześniejszym umówieniu się ze mną - t e l. [numer]

Szacunkowe koszty utrzymania / opłaty dla 2 osób:
* Czynsz miesięczny do wspólnoty mieszkaniowej (w tym zaliczka na wodę i ogrzewanie, śmieci): 875 zł
* Prąd Tauron - rozliczane co miesiąc wg. wskazań licznika: ok. 150-200 zł/mies.
* Woda/ścieki/ogrzewanie - rozliczane zaliczkowo w czynszu, szczegółowe rozliczenie co 6 miesięcy.
* Internet: obecnie łącze 300 Mb/s PLAY - istnieje możliwość zmiany pakietu internetowego/TV lub zmiana operatora: ok. 80-100 zł/mies.

Cena za mieszkanie: 849 000 zł
Cena za miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 zł
Cena za komórkę lokatorską: 20 000 zł
RAZEM: 919 000 zł

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,30 m² balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • 4 piętro w 7-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2020
  • Kraków, Bronowice ul. Wizjonerów
  • Mieszkanie w wysokim standardzie okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
170000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat