Mieszkanie na sprzedaż
ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego 98 Kraków Bronowice

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zdjęcie 2
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zdjęcie 3
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zdjęcie 4
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zdjęcie 5
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zdjęcie 6
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zdjęcie 7
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zdjęcie 8

Mieszkanie na sprzedaż Kraków Bronowice ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego 98 · 2 piętro

945 210
14 700 zł/m²
64
3 pok.
Kraków Bronowice, Eljasza Walerego Radzikowskiego 98 - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Radzikowskiego 98 w Krakowie oddanej do użytkowania w 2025 roku— świetna propozycja dla osób ceniących widok, przestrzeń i funkcjonalny układ. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Wysoki standard wykończenia części wspólnych.
Posiadamy także inne mieszkania w tej inwestycji — w różnych układach i powierzchniach.
BRAK PROWIZJI I PODATKU PCC
Cena mieszkania: 945 210 zł
Opis mieszkania:
- Powierzchnia: 64m2,
- Stan deweloperski — do własnej aranżacji,
- 3 pokoje z dużym balkonem,
Rozkład pomieszczeń:
- Hol 6,90m2,
- Łazienka 9,47m2,
- Salon z aneksem 22,24m2,
- Pokój 11,92m2
- Pokój  10,08m2,
- Garderoba 3,39m2
- Balkon 10,73m2
Atuty lokalizacji:
- Doskonały dojazd do centrum oraz szybki wyjazd na obwodnicę
- W pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola
- Spokojne osiedle z pełną infrastrukturą
- Blisko tereny zielone i rekreacyjne

Dodatkowo:
-Miejsce parkingowe w garażu podziemnym na platformie górnej (wysokość 185 cm, szerokość 250 cm) — 45 000 zł oraz komórka lokatorska w cenie 22 000 zł.
Podane ceny są cenami brutto. 
Zapraszam do kontaktu.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,30 m² garaż
  • 2 piętro w 6-piętrowym bloku rok budowy 2025
  • Kraków, Bronowice ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego 98
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
189000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat