Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego Kraków Bronowice

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Bronowice, ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Kraków Bronowice ul. Eljasza Walerego Radzikowskiego · 1 piętro

649 000
18 812 zł/m²
34
2 pok.
Kraków Bronowice, Eljasza Walerego Radzikowskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 19 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Kraków | 2 niezależne pokoje | 34,5 m² | balkon | winda | MPEC | garaż | Radzikowskiego

Funkcjonalne i jasne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami - idealne do zamieszkania lub pod wynajem.
Cena: 649 000 zł

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m², zlokalizowane przy ul. Radzikowskiego w Krakowie (Bronowice).
Lokal znajduje się na 1. piętrze w zadbanym budynku z 2005 roku z windą.

Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym i ustawnym układem - dwa niezależne, zamykane pokoje, kuchnia oraz łazienka.
Wnętrze jest jasne i dobrze doświetlone, co przekłada się na komfort codziennego użytkowania.
Dodatkowym atutem jest balkon.

Lokal jest w dobrym stanie, został odświeżony - ściany odmalowane (farby Flugger), wymieniona armatura (Hansgrohe), nowe listwy przypodłogowe.
Mieszkanie było na bieżąco utrzymywane i pozostaje w rękach jednego właściciela od momentu oddania budynku do użytkowania.

---

Najważniejsze informacje:

- powierzchnia: 34,5 m²
- liczba pokoi: 2 (niezależne)
- piętro: 1 / 5
- budynek z windą
- ogrzewanie i ciepła woda: MPEC
- czynsz: niski
- mieszkanie środkowe - niższe koszty ogrzewania
- forma własności: pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń
- dostępność: od zaraz

---

Lokalizacja

Bardzo dobra komunikacja z centrum Krakowa - w pobliżu przystanki autobusowe oraz szybka kolej aglomeracyjna, umożliwiająca sprawny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko w Balicach.

W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola i żłobki - pełna infrastruktura do codziennego życia.

---

Dodatkowo

Istnieje możliwość zakupu zamykanego garażu w garażu podziemnym, zlokalizowanego bezpośrednio pod budynkiem (dostęp z tej samej klatki, również windą).