Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Wojewódzka Katowice Śródmieście

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Śródmieście, ul. Wojewódzka. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Katowice Śródmieście ul. Wojewódzka · 4 piętro

595 000
8 598 zł/m²
69
3 pok.
Katowice Śródmieście, Wojewódzka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż – klimatyczne mieszkanie na poddaszu w sercu Katowic | ul. Wojewódzka 30

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,2 m² (ok. 87 m² po podłodze), położone na poddaszu zabytkowej, secesyjnej kamienicy przy ul. Wojewódzkiej w centrum Katowic. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem lub dalszą adaptację.

Lokalizacja

Prestiżowa część Katowic – w pobliżu Rynek, dworzec PKP, Sejm Śląski, restauracje, kino Rialto oraz Akademia Muzyczna. Ulica Wojewódzka łączy wielkomiejski klimat z ciszą i zielenią.

Budynek
zabytkowa kamienica secesyjna
zamykane podwórze z możliwością parkowania
domofon, brama i dostęp elektroniczny
niski czynsz – ok. 400 zł
wyremontowana elewacja i dach
planowany remont klatki schodowej

Mieszkanie
odświeżone, gotowe do zamieszkania
ocieplone poddasze
wymieniona instalacja elektryczna
wysokość sufitu ok. 2,7 m
panoramiczny widok na Katowice

Ogrzewanie
kominek na brykiet/pellet
energooszczędne grzejniki na podczerwień sterowane aplikacją
bojler elektryczny
możliwość podłączenia gazu
Potencjał inwestycyjny
możliwość podziału na dwa mieszkania
idealne pod wynajem lub biuro
opcja wykonania dodatkowej łazienki lub tarasu (do uzgodnienia)
Cena

595 000 PLN

To mieszkanie z wyjątkowym klimatem i dużym potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Katowicach. Oferty i kontakt: Małgorzata [numer]

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,20 m²  
  • 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy bez windy, rok budowy 1899
  • Katowice, Śródmieście ul. Wojewódzka
  • Mieszkanie w dobrym stanie  
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
119000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat