Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Łąkowa Gdańsk Śródmieście

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Śródmieście, ul. Łąkowa. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa · 2 piętro

1 049 000
12 999 zł/m²
80
3 pok.
Gdańsk Śródmieście, Łąkowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 31 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Gdańsk - przestronne mieszkanie w modnej dzielnicy Gdańska, 80,7 m2 - sprzedaż bez pośredników - 1 049 000 zł.

Lokalizacja - ul. Łąkowa, klimatyczna kamienica, 2 piętro.

W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, łazienka z WC, kuchnia i przedpokój.

Gruntowny remont miał miejsce w 2013 r. (wymieniona instalacja elektryczna i wod-kan). Obecnie nadaje się do wprowadzenia lub lekkiego odświeżenia.

- Ogrzewanie elektryczne za pomocą pieców kaflowych, ogrzewanie podłogowe w części pomieszczeń. Możliwość podpięcia pod gaz oraz ogrzewanie miejskie (na klatce schodowej jest przyłącze dedykowane do mieszkania).
- Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska. Pod kamienicą znajdują się dogodne miejsca parkingowe (płatna strefa parkowania - abonament roczny to nieco ponad 100 zł).
- Klatka schodowa wyremontowana w 2024 roku.
- Atutem jest spokój - brak najmu krótkotrwałego w kamienicy.
- Wysokie sufity ponad 3 m.
- Bardzo ciepłe mieszkanie - grzanie włączane jest w grudniu.
- Ekonomiczne w utrzymaniu - czynsz to kwota ok. 370 zł plus fundusz remontowy ok. 360 zł.
- Świetna lokalizacja - piechotą: 1 min przystanek autobusowy, 8 min tramwaj, 15 minut do Fontanny Neptuna, 15 min do SKM Śródmieście. Blisko park, restauracje w odległości kilku minut.
- W najbliższej okolicy market spożywczy, apteka, przychodnia, szkoła podstawowa i Akademia Muzyczna.

Doskonałe zarówno dla rodzin z dziećmi, par, czy pod inwestycję.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80,70 m² piwnica, osobna kuchnia
  • 2 piętro w 4-piętrowej kamienicy rok budowy 1880
  • Gdańsk, Śródmieście ul. Łąkowa
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia