Białystok Centrum
ul. Henryka Sienkiewicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok Centrum, ul. Henryka Sienkiewicza
Cena
569 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
11 612
Piętro
2
Rok budowy
1965
Białystok Centrum · 569 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok Centrum, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Białystok Centrum, ul. Henryka Sienkiewicza. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 17 100 zł na prowizji pośrednika!

2 pokojowe mieszkania z kuchnią na 2-gim piętrze przy ulicy Sienkiewicza 6. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Bardziej w Centrum być nie można.
Kamienica położona jest w centrum miasta - obok Astorii. Z okien rozciąga się widok na ul. Białówny a fontanna Rynku Kościuszki jest o krok. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie (łącznie z wszystkimi instalacjami). Wykończone w gustowny sposób z dobrej jakości materiałów.
Kuchnia wyposażona jest w widoczną na zdjęciach zabudowę z piekarnikiem, płytą ceramiczną i okapem. W przedpokoju znajduje się bardzo pojemna szafa wnękowa.
Do mieszkania przynależy piwnica. Obszerny parking dla mieszkańców dostępny jest w podwórzu, na które prowadzi brama zamykana na pilot.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m²
  • 2 piętro w 3-piętrowej kamienicy z 1965 roku
  • Białystok, Centrum, ul. Henryka Sienkiewicza
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: piekarnik
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.