Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego Białystok Białostoczek

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok Białostoczek, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Białystok Białostoczek al. Tysiąclecia Państwa Polskiego · parter

650 000
10 317 zł/m²
63
3 pok.
Białystok Białostoczek, Tysiąclecia Państwa Polskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 19 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Przestronne 3 pokojowe na Białostoczku przy ul. 1000-lecia P.P, 63m2 (2004r.).

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 63m2, w świetnie zaprojektowanej przestrzeni na wysokim parterze w bloku 3-piętrowym z cegły z 2004 roku.

Mieszkanie ma idealny rozkład: pokoje są ustawne, dobrze doświetlone i dają możliwości aranżacyjne.

Dużym atutem jest lokalizacja - osiedle Białostoczek przy ul. 1000-lecia P.P, obok Zespołu Szkół Elektrycznych. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola. Dobra komunikacja miejska oraz bardzo szybki dojazd do centrum.

Lokalizacja: Białystok, osiedle Białostoczek przy ul. 1000-lecia P.P.
Cena: 650 000 zł.

W skład mieszkania wchodzą:
- 3 ustawne, oddzielne pokoje.
- Duża, jasna kuchnia.
- Duża łazienka.
- Balkon.
- Piwnica.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania albo do zmian wedle potrzeby.

Zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m² balkon, piwnica
  • Parter w 3-piętrowym bloku rok budowy 2004
  • Białystok, Białostoczek al. Tysiąclecia Państwa Polskiego
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
130000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat