Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Wrocław Strachowice ul. Skrzypowa
10 400 000 zł
748 zł/m²
13900 m²
Wrocław Strachowice, Skrzypowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 312 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka inwestycyjno usługowa przy ul. Skrzypowej we Wrocławiu obręb Starachowice ,
-
ul. Skrzypowa, Wrocław Strachowice
-
Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 13900 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj