Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Warszawa Mokotów

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
589 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
9203
Piętro
6 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1974
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Szukasz mieszkania w ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Z BARDZO SZYBKIM DOJAZDEM DO CENTRUM, MOKOTOWA LUB URSYNOWA? Zapraszam do zakupu tego przestronnego mieszkania na ZIELONYCH STEGNACH NA MOKOTOWIE!
CICHA okolica z pełną infrastrukturą miejską. Bardzo blisko do Dolinki Służewieckiej, więc wygodny dojazd na Mordor i Ursynów zapewniony. Z drugiej strony dzięki przyspieszonym linią autobusowym szybki dojazd do Centrum. Świetny wybór dla większej rodziny, której zależy na oddzielnych pokojach i niższej cenie, ale również jako inwestycja na wynajem. 
Mieszkanie jest w stanie do remontu, a jego metraż i usadowienie okien pozwala na wiele zmian aranżacyjnych. Oryginalny rozkład mieszkania był 4 pokojowy, z łatwością można go przywrócić lub zostawić jako 3 pokoje. Mieszkanie jest dwustronne. Do mieszkania przynależy piwnica.  
Budynkiem zarządza prężnie działająca Spółdzielnia Energetyka. Budynek wyremontowany, w dobrym stanie. Są 2 windy. Z tym mieszkaniem graniczy tylko jedno mieszkanie, co zapewnia ciszę. W pobliżu pełna infrastruktura miejska: sklepy m.in. Auchan i CH Sadyba, szkoły, przedszkola, dużo placów zabaw. Zielona, zadrzewiona okolica, ale jest też możliwość parkowania samochodów. 
Budynek jest odsunięty od głównej ulicy, więc w mieszkaniu jest cicho! DOJAZD DO CENTRU MIASTA ZAJMUJE OK. 20 MIN. Dojazd komunikacją miejską zapewniają autobusy (w tym LINIE PRZYŚPIESZONE, jest buspas). W tym roku ma ruszyć budowa linii tramwajowych. Mieszkanie nie ma założonej księgi wieczystej, ale grunty pod budynkiem są uregulowane. Nie ma żadnych przeszkód prawnych przy posiłkowaniu się w zakupie kredytem hipotecznym. Załączony plan mieszkania jest rzutem poglądowym i nie oddaje dokładnie powierzchni pomieszczeń.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 64 m²
  • 6 piętro w 10-piętrowym budynku z windą z 1974 roku
  • Warszawa, Mokotów
  • Piwnica
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Mokotów Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.