Kraków Krowodrza
ul. Henryka Pachońskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
504 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
9600
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Henryka Pachońskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Henryka Pachońskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Henryka Pachońskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Henryka Pachońskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Henryka Pachońskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Henryka Pachońskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Henryka Pachońskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Henryka Pachońskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedania od właściciela mieszkanie 3 pokojowe w Krakowie , na Krowodrzy przy ulicy Pachońskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi : 1- Salon z balkonem 22 m 2. Sypialnia większa 10 m . 3. Sypialnia mniejsza 8 m . Łazienka ponad 3 m , osobne WC około 1m oraz przed-pokój ok 2m , do mieszkania przynależy piwnica 2 m . Pod blokiem znajduje się parking zamknięty tylko dla mieszkańców z dostępnymi miejscami parkingowymi - szlaban z pilotem. Mieszkanie ustawne, jasne i ciepłe. Opłaty do wspólnoty około 420 zł + gaz i prąd wg zużycia. Ogrzewanie CO miejskie nieopomiarowane . Okna plastikowe wymieniane w 2015 r , na podłogach panele , w kuchni łazience i WC płytki . Sklep - 300 m , przystanek 50 m , szkoła podstawowa 600 m ,przedszkole 200 m , siłownia 300 m , Dobrze skomunikowane z miastem , w trakcie realizacji szybki tramwaj w odległości 400 m , łatwy wyjazd na drogę nr 7 oraz na obwodnice i autostradę . Sprzedam bez pośredników , cena za metr 9600 zł , za całość 504 000 zł . W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,50 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Kraków, Krowodrza, ul. Henryka Pachońskiego
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kraków Krowodrza, Henryka Pachońskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.