Wrocław Partynice
al. Karkonoska
lokal na sprzedaż

Cena
15 000 000
Powierzchnia
4527
Cena za m²
3313
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 1 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 2 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 3 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 4 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 5 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 6 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 7 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 8 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 9 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 10 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 11 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 12 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 13 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 14 Lokal Wrocław Partynice, al. Karkonoska. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Sprzedam salon samochodowy wraz z halą serwisową o powierzchni 750m2 usytuowany na terenie o powierzchni 4527m2. W obiekcie znajdują się wszystkie media. Obecnie jak widać na zdjęciach jest salon samochodów używanych Audi. Obiekt przeszedł generalny remont w 2015r. Cena za teren to 9 054 000zł ( 2000zł/m2) za obiekt to 5 946 000zł. 

  • al. Karkonoska, Wrocław Partynice
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 4527 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Partynice, Karkonoska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.