Warszawa Wola
ul. Pańska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 250 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
20661
Piętro
6 / winda
Rok budowy
2010
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Wola, ul. Pańska. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

BEZPOŚREDNIO SPRZEDAM, atrakcyjny apartament z przeznaczeniem na biuro, kancelarię, działalność gospodarczą lub mieszkalną o powierzchni 60,48 m2, 6 piętro.Nieruchomość zlokalizowana jest w prestiżowej, biznesowej, a zarazem spokojnej części dzielnicy Wola, przy ulicy Pańskiej, w bardzo bliskiej odległości ronda ONZ i ronda Daszyńskiego (500m), 900 m od PKiN.Apartamentowiec jest z 2010 roku, wykończony w wysokim standardzie, na parterze budynku znajduje się całodobowa recepcja, duży, elegancki hol z ochroną.Apartament składa się z holu (11m2), recepcji (2,3m2), salki konferencyjnej (9,4m2), gabinetu (8,3m2), open space (24m2), i pomieszczeń socjalnych (kuchnia (4m2), toaleta (1,4m2). Usytuowany jest na szóstym piętrze wolnostojącego, ośmiopiętrowego apartamentowca. Do lokalu przynależy 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Nieruchomość jasna z panoramicznymi oknami, wykończona materiałami bardzo dobrej jakości, wysoki standard. Recepcja, open space i salka konferencyjna wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację. Lobby, ochrona, media, zielone ogrody.

Bardzo dobrze skomunikowane (metro Rondo ONZ w odległości 650 m, metro Rondo Daszyńskiego 500 m oraz przystanki tramwajowe i autobusowe). Doskonałe połączenie z całym miastem.

Istnieje możliwość wykupienia miejsca na szyld przy wejściu do budynku. W budynku wiele biur, kancelarie notarialne, na parterze poczta, Żabka, stomatologia, księgarnia Bonito, fryzjer i medycyna estetyczna. Okolica firm, biurowców i instytucji finansowych. Lokalizacja w ścisłym centrum sprzyja korzystaniu z ofert kulturalnych, gastronomicznych, hotelowych i usługowo-handlowych.Biedronka 100 m, po drugiej stronie ulicy nowo otwarty kompleks Art Norblin, a w odległości 850 m Browary Warszawskie.  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,50 m²
  • 6 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 roku
  • Warszawa, Wola, ul. Pańska
  • Garaż, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: internet, klimatyzacja, lodówka, kuchenka, zmywarka, mikrofalówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Wola, Pańska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.