Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Szczecin Centrum
ul. Andrzeja Małkowskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
599 000
Powierzchnia
73
Cena za m²
8 205
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1930
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Nowoczesny i funkcjonalny lokal mieszkalny w centrum Szczecina, kompleksowo wykończony i wyposażony z wysokiej klasy materiałów dla wymagających, kreatywnych i niezależnych lokatorów, gotowy do zamieszkania, do pracy lub wynajmu.

Trzy komfortowe pokoje z drzwiami o bardzo dobrych parametrach akustycznych, nowoczesna kuchnia z niezawodnym sprzętem marki Bosch, przestrzeń cowork / salonik, do pracy lub relaksu, dwie niezależne łazienki, jedna z prysznicem, druga z wanną, przestronny przedpokój, funkcjonalna pralnia, cała przestrzeń 73 m2.

Zlokalizowany przy nowo odrestaurowanych alejach miasta, w rewitalizowanym kwartale 36, gdzie powstaje zupełnie nowa przestrzeń publiczna; ogrody społeczne, żłobek, mini-amfiteatr, place zieleni, podziemny parking i inne liczne inwestycje.

Kilka kroków od najpopularniejszej w Szczecinie alei Wojska Polskiego, deptaku Bogusława, w okolicy restauracje, bary, kluby, kina, galerie, fitness, wszystko w zasięgu 500 m

Nowe instalacje; elektryczna, centralnego ogrzewania, wody i kanalizacji.
Kocioł kondensacyjny SaunierDuval Isotwin Condens z wbudowanym systemem szybkiego grzania wody, bardzo sprawny i wydajny, prosty w obsłudze i ekonomiczny.
System alarmowy, przeciwpożarowy i przeciw zalaniu firmy Satel Integra oraz kamera W-Fi z możliwością rozbudowy o dodatkowe praktyczne funkcje do kontroli wejść oraz zdalnego zarządzania lokalem.
Instalacja telewizji naziemnej, bezumowna, w każdym pokoju oraz instalacja pod Wi-Fi dla wybranego operatora.
Nowe okna 7 komorowe, trzy szybowe oraz drzwi akustyczne zewnętrzne i wewnętrzne wysokiej klasy firmy Interdoor, zapewniające bezwzględną ciszę i komfort.
Oświetlenie dające możliwość dowolnego wykorzystania przestrzeni, tworzenia nastroju do pracy lub relaksu.

Kompleksowy remont zaplanowano i wykonano tak aby lokal służył i pracował bezawaryjnie i możliwie bezobsługowo przez długie lata.
Lokal może służyć jako home office dla kilku niezależnych lokatorów, firmie zatrudniającej zdalnych pracowników, dla osób kreatywnych, w każdym wieku ceniących współczesne standardy.

Pełna własność, lokal bez obciążeń, dostępny i gotowy do sprzedaży od 2.11.2020 r.
Koszty stałe do wspólnoty 350 zł/ miesiąc

Osoby zainteresowane kupnem zapraszam do kontaktu 

Sprzedaż bez pośrednika

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1930 roku
  • Szczecin, Centrum, ul. Andrzeja Małkowskiego
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Centrum, Andrzeja Małkowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.