Wrocław Śródmieście
al. Jana Matejki
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
280 000
Powierzchnia
24
Cena za m²
11667
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście, al. Jana Matejki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście, al. Jana Matejki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście, al. Jana Matejki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście, al. Jana Matejki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście, al. Jana Matejki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście, al. Jana Matejki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście, al. Jana Matejki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Śródmieście, al. Jana Matejki. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

BEZ POŚREDNIKÓWNa sprzedaż przestronna, jasna kawalerka po kapitalnym remoncie w świetnej lokalizacji- Śródmieście al. Jana Matejki przy pl. Bema.

Mieszkanie ma 24m2i składa się z dużego pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Wnętrze jest świeżo po remoncie, okna nowego typu wychodzą na wschód.

Lokal znajduje się w 3cim piętrze 4 piętrowego budynku. Czynsz administracyjny jest niski- ok. 300zł wraz z funduszem remontowym i zaliczką na wodę.

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana- w pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Blisko do stacji kolejowych- Wrocław Główny i Wrocław Nadodrze. Blisko znajdują się również: szkoła podstawowa (plac zabaw pod blokiem), Uniwersytet Wrocławski oraz liczne sklepy i piekarnie. Dodatkowo spacer do Rynku zajmuje około 10 minut a w okolicy znajdują się liczne tereny zielone.Zachęcam do kontaktu pod numerem.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Wrocław, Śródmieście, al. Jana Matejki
  • Aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Śródmieście, Jana Matejki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.