Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Wolica Najwięcej bez pośredników

Średnia 5 439 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Wolicy - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Wolicy można kupić lub wynająć za 310 tys zł, a najdroższe za 310 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 310 tys zł.

8
siedlisko Wolica

310 000

57

Piękna nieruchomość, położona wśród lasów na skraju wsi, niecałą godzinę drogi do centrum Warszawy, 10 minut do Rawy Mazowieckiej. Na nieruchomość składają się dwie działki o łącznej powierzchni 3700 m2. Na działce znajduje się: - budynek mieszkalny drewniany (57 m2), podpiwniczony na murowanym fu...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
9
Działka inwestycyjna Księża Wola

120 909

983

Kompleks działek budowlanych na sprzedaż | Księża Wola | gm. Rawa Mazowiecka | MPZP MRj | idealne pod dom lub inwestycję Wstęp - lokalizacja i przeznaczenie Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek położonych w miejscowości Księża Wola, w gminie Rawa Mazowiecka. Nieruchomości objęte są miejscowym pla...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka Taurów

189 000

2,9 ha

DO SPRZEDAŻY UROCZA DZIAŁKA Powierzchnia działki to 29 000 m2 nr działki to 220. LOKALIZACJA : WIEŚ TAURÓW cena 189 000 Do Warszawy ok 100 km , do Łodzi ok 60 km :) Część działki jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną lub letni...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka siedliskowa Lubiska

165 000

3416

Na sprzedaż działka o pow 3416 mkw z MPZP pod zabudowę siedliskową. Lokalizacja : woj. łódzkie, powiat brzeziński, gmina Jeżów. Urokliwa wieś Lubiska Kolonia Szerokość frontu działki 48 m, długość 71,19. Dojazd drogą wewnętrzną gruntową . W cenie nieruchomości jest udział (1/3) w działce ...

Zobacz ogłoszenie
24
dom wolnostojący, 5 pokoi Józefin

598 000

210

5 pok.

Przedstawiam Państwu kolejną nietuzinkową nieruchomość :) Prezentowana nieruchomość to dwie działki o łącznej powierzchni 8600m2 , na której posadowione są dwa budynki - dom mieszkalny ( piętrowy) - budynek ( nieczynny młyn ) - naturalny podział działek to tama i płynąca rzeka :) ...

Zobacz ogłoszenie