Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Olszowa Wola Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 824 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Olszowej Woli - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Olszowej Woli można kupić lub wynająć za 580 tys zł, a najdroższe za 580 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 580 tys zł.

6
gospodarstwo, 2 pokoje Olszowa Wola

580 000

85

2 pok.

Sprzedam gospodarstwo rolne (dom plus budynki gospodarcze z ziemią) - 4 hektarowe, w tym 2 hektary sad wiśniowy, Dom 85 m2 z piwnicą, wewnątrz dwa duże pokoje, duża kuchnia, łazienka, spiżarnia, strych. Podwórze duże i szerokie. Budynki gospodarcze murowane - 2 budynki gospodarcze, stodoła, garaż. ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
15
Mieszkanie 3-pokojowe Nowe Miasto nad Pilicą, ul. Tomaszowska

429 000

61

3 pok.

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – ul. Tomaszowska 47, Nowe Miasto nad Pilicą Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 61,8 m², położone na 1. piętrze w trzypiętrowym bloku z końcówki lat 80. Opis mieszkania Lokal wyróżnia się ciekawym i komfortowym układem, który z...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rekreacyjna Tomczyce

300 000

1500

TOMCZYCE, GMINA MOGIELNICA, POWIAT GRÓJECKI, WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE Opis działki: Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną z wybudowanym domem letniskowym. Powierzchnia działki wynosi 1500 m2, na terenie płaskim, z całkowitym ogrodzeniem i przygotowanym podjazdem z kostki brukowej. Dojazd do dzi...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Tomczyce

180 000

1,5 ha

Witam, Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 1.5 hektara. Działka w prostokącie, około 300 m długości i 50 m szerokości. Więcej informacji pod telefonem.

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 1-pokojowe Nowe Miasto nad Pilicą, ul. Tomaszowska

1 800

32

1 pok.

Kawalerka 30 m² | Parter | Umeblowana | Nowe Miasto nad Pilicą, ul. Tomaszowska Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana na parterze przy ul. Tomaszowskiej w Nowym Mieście nad Pilicą. Mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Najważniejsze informacje: * 32m² * parter...