Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Marcinki Najwięcej bez pośredników

Średnia 69 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Marcinków - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Marcinkach można kupić lub wynająć za 160 tys zł, a najdroższe za 220 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 190 tys zł.

3
Działka budowlana Marcinki

224 000

2800

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2800 m² (możliwość podziału na dwie mniejsze), położona w malowniczej i spokojnej miejscowości/wsi Marcinki, w gminie Kobyla Góra. Działka ma regularny kształt. Wszystkie media znajdują się w drodze przy działce: - prąd, - woda, - kanalizacja, - internet....

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Marcinki

160 000

2763

Sprzedam działkę budowlaną z możliwością podziału o powierzchni 2763 m2 w miejscowości Marcinki, 63-507 Kobyla Góra. Działka w bardzo dobrej lokalizacji. Zaledwie 8 km do trasy S8. Nr telefonu kontaktowego. Więcej informacji w wiadomości prywatnej.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
15
dom wolnostojący, 4 pokoje Kobyla Góra

599 000

89

4 pok.

Mam na sprzedaż klimatyczny, całoroczny dom drewniany o powierzchni ok. 89 m, położony na dużej działce o powierzchni 1000 m, bezpośrednio przy lesie, w wyjątkowo spokojnej części Kobylej Góry. To nieruchomość dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego domu miejsca z atmosferą, prywatn...

Zobacz ogłoszenie
16
dom wolnostojący, 7 pokoi Mąkoszyce

1 259 900

195

7 pok.

Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego domu ta oferta jest dla Ciebie. Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji o każdej porze. Zachęcam do konta...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Syców

2 600

53

2 pok.

Nowe

Mieszkanie do wynajęcia - Syców, Osiedle Królewskie. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na Osiedlu Królewskim w Sycowie. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wykończony, gotowy do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z aneksem kuchennym, - sypia...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka leśna Ligota

130 000

1650

Nowe

Działka Ligota koło Kobylej Góry. Ogrodzona, zaopatrzona w media. Domek holenderski zadaszony z tarasem. Szopka z WC i pomieszczeniem gospodarczym.