Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Kijowskie Nowiny Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 500 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Kijowskich Nowin - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Kijowskich Nowinach można kupić lub wynająć za 480 tys zł, a najdroższe za 480 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 480 tys zł.

2
dom wolnostojący, 3 pokoje Kijowskie Nowiny

481 000

74

3 pok.

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza, zlokalizowany w miejscowości Nowiny Kijowskie, obok Ślesina. Dom o powierzchni 74 m² został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią, idealny do spędzania cz...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
4
Działka budowlana Ślesin, ul. Żwirki i Wigury

1 150 000

1399

Nowe

Działka nad jeziorem z linią brzegową | Ślesin | 1399 m² Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ślesinie – przy ul. Żwirki i Wigury. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do jeziora oraz możliwością cumowania łodzi to idealna propozycja zar...

Zobacz ogłoszenie
21
siedlisko, 2 pokoje Mielnica Duża

449 000

50

2 pok.

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość obejmująca dwa domki letniskowe położone na dużej działce o powierzchni 4100 m² w Mielnicy Dużej nad jeziorem Gopło, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Nieruchomość położona jest w niezwykle urokliwym miejscu - z prywatną drogą prowadzącą do jeziora, a odległość ...

Zobacz ogłoszenie
15
siedlisko, 3 pokoje Niedźwiady Niedźwiady Małe

335 000

57

3 pok.

Domek rekreacyjny z możliwością użytkowania całorocznego Niedźwiady Małe, powiat koniński, woj. wielkopolskie. Na sprzedaż przytulny domek rekreacyjny położony w spokojnej i zielonej okolicy blisko lasu i jeziora. To idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku, kontaktu z ...

Zobacz ogłoszenie
14
dom wolnostojący, 5 pokoi Skulsk, ul. dr. Michała Ilczyszyna

890 000

211

5 pok.

Na sprzedaż nowoczesny budynek o powierzchni 211,51 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Skulsk przy ul. Ilczyszyna 2B. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia połączonego z możliwością prowadzenia własnej działalności gospodarczej – gabinetu lek...