Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Gaj Mały Najwięcej bez pośredników

Średnia 63 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Gaju Małego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Gaju Małym można kupić lub wynająć za 650 tys zł, a najdroższe za 650 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 650 tys zł.

2
Działka inwestycyjna Gaj Mały

650 000

1,04 ha

Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 10389 m². Działka ma asfaltowy dojazd i wymiary 50x200 m. Działka bezpośrednio przylega do drogi wojewódzkiej nr 185. Znajdziesz tu dostęp do mediów: prąd, woda i szambo. Na działce znajdują się 3 budynki, wszystkie do generalnego remontu bądź rozbiórki. ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
18
Lokal Ostroróg

4 200 000

1000

Hala-magazyn-biuro-usługi | 1000 m2 | działka 8000 m2 | 40 min P-ń PTAK nieruchomości | 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. ✨ OFERTA, NA KTÓRĄ WARTO SPOJRZEĆ! To wyjątkowa oferta z segmentu nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż Obiekt hala – magazyn – usługi - biuro z dużym potencjał...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka rolna Obrzycko

179 000

3000

PTAK nieruchomości ★ 29 lata doświadczenia w branży nieruchomości. ★ Oferta, na którą warto spojrzeć ★ Jeśli szukasz uroczego i spokojnego miejsca w sąsiedztwie lasów w okolicy Wronek, Szamotuł, w odległości 1 godziny samochodem od Poznania? Jedź do Annogóry! ★ LOKALIZACJA Annogóra to miejsc...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka rolna Obrzycko

114 000

3235

PTAK nieruchomości ★ 29 lata doświadczenia w branży nieruchomości. ★ Oferta, na którą warto spojrzeć ★ Jeśli szukasz uroczego i spokojnego miejsca w sąsiedztwie lasów w okolicy Wronek, Szamotuł, w odległości 1 godziny samochodem od Poznania? Jedź do Annogóry! ✨ LOKALIZACJA Annogóra to miejs...

Zobacz ogłoszenie
15
dom szeregowy, 3 pokoje Szamotuły, ul. Europejska

4 800

100

3 pok.

Szamotuły - ul. Europejska nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2 wybudowany w 2012 roku dwie kondygnacje : - parter : hol , łazienka , otwarta kuchnia z jadalnią , salon , taras , - piętro : dwie sypialnie , łazienka z oknem - strych  duża i zagospodarowana działka o pow.393 m...

Zobacz ogłoszenie
15
dom szeregowy, 3 pokoje Szamotuły, ul. Europejska

839 000

100

3 pok.

Szamotuły - [www]ropejska nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2 wybudowany w 2012 roku dwie kondygnacje : - parter : hol , łazienka , otwarta kuchnia z jadalnią , salon , taras , - piętro : dwie sypialnie , łazienka z oknem  - strych  duża i zagospodarowana działka o pow.393 m2...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Szamotuły, ul. Tenisowa

270 000

38

2 pok.

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na 4 piętrze w bloku. Wnętrze do własnej aranżacji - wymaga remontu. Mieszkanie charakteryzuje się dużą ilością naturalnego światła i funkcjonalnym układem. Lokalizacja jest bardzo dogodna, w pobliżu znajdują się sklepy, restauracje...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Szamotuły

62 000

600

Sprzedam działkę ogrodniczą położoną w Szamotułach na terenie ROD "HALSZKA". Działka zlokalizowana jest między torami PKP Poznań - Szczecin a dawnymi torami "Jasia", od strony torów "Jasia", z widokiem na łąki w stronę basenu. Posiada własne wejście (furtkę) oraz parking bezpośrednio przy działce. N...

Zobacz ogłoszenie
17
dom wolnostojący, 5 pokoi Obrzycko, ul. Stefana Żeromskiego

520 000

160

5 pok.

Na sprzedaż dom mieszkalny 160 m2 na działce o powierzchni 700m2. W skład działki wchodzi także budynek gospodarczy oraz garaż.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Szamotuły, ul. Feliksa Nowowiejskiego

35 000

306

Na sprzedaż działka ROD w Szamotułach przy ulicy Nowowiejskiego, oznaczona numerem 65 przy ulicy Grochowej. Działka ma powierzchnię 306 m2 i jej ogromnym atutem jest lokalizacja blisko wejścia bocznego, pod które można podjechać samochodem, co pozwala na bezproblemowy transport cięższych przedmiotów...

Zobacz ogłoszenie
4
dom wolnostojący, 5 pokoi Dobrojewo

zapytaj

125

5 pok.

Dom, który kosztuje mniej niż mieszkanie. 1000 zł ROCZNIE za wszystko | 300 m do jeziora Dobrojewo | 40 km od Poznania Są ludzie, którzy co miesiąc oddają fortunę za rachunki. I są tacy, którzy wolą wydać te pieniądze na życie. Ten dom został zbudowany właśnie dla tej drugiej grupy. 125 m² nowocze...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rod Ludwikowo

54 900

400

Całoroczna działka z nasadzeniami o powierzchni 400 M2 (do zabudowy), położona na terenie ROD Łowiza, ok. 4 km od Szamotuł. Możliwy wjazd i parkowanie na terenie działki. Istnieje możliwość zakupienia przyległej (zabudowanej) działki.

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Huby-Oporowo

130 000

1297

Na sprzedaż działka budowlana w Huby Oporowo. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Szamotuły, ul. Gąsawska

142 310

749

Polecam na sprzedaż 3 ostatnie działki budowlane położone w Szamotułach przy ul. Gąsawskiej róg ul. Miodowa. Zestawienie działek w cenie 190,-PLN za 1m2: - działka nr 125/9 o pow. 832 m2 (szerokość ok. 28 m - głębokość ok. 25 m) SPRZEDANA - działka nr 125/10 o pow. 749 m2 (szerokość ok. 35 m - głęb...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Wielonek

199 000

762

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 762 m², położona w miejscowości Wielonek (gm. Ostroróg). Miejscowość ta charakteryzuje się spokojną, zieloną okolicą, bezpośrednim sąsiedztwem lasu oraz bliską odległością od jeziora. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury i prz...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Zielonagóra

175 000

1364

Sprzedam piekna i sloneczna dzialke budowlana .Dzialka ma wazny MPZP.Parcela znajduje się w miejscowosci Zielonagora pod Obrzyckiem,12 km od Szamotul,14 km od Wronek i 30 km od Poznania.Idealna pod budowe domu jednorodzinnego albo pod dzialalnosc gospodarcza.Media :prad,woda, kanalizacja.Wjazd na dz...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Obrzycko, ul. Magnoliowa

220 000

1294

TWOJE MIEJSCE POD LASEM - 1294 m² | OBRZYCKO, UL. MAGNOLIOWA Marzysz o domu, w którym jedynym sąsiadem za płotem jest las, a rano budzi Cię śpiew ptaków? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę (nr 618/6), położoną w najbardziej urokliwej i spokojnej części Obrzycka. Co sprawia, że ta dzia...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Kiszewko

190 000

2006

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2006 M2 w Kiszewku. Działka położona przy drodze powiatowej. Działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu z użytkowym poddaszem. Dodatkowym atutem jest wydana zgoda na postawienie domku 24m2 na czas budowy, potem może służyć jako domek letniskowy. Działka ...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 1-pokojowe Szamotuły, ul. 3 Maja

300 000

35

1 pok.

Masz okazję nabyć słoneczne, przestronne mieszkanie / kawalerkę na parterze z piwnicą w centrum Szamotuł! Powierzchnia wynosi 35,7 m², zawiera jeden duży pokój, funkcjonalną, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. W mieszkaniu okna plastikowe, domofon. Do nieruchomości przynależy przestronna...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 3-pokojowe Szamotuły, ul. Obornicka

399 000

51

3 pok.

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51,39 m², położone w Szamotułach przy ul. Obornickiej 7. Lokal znajduje się na 3. piętrze i jest gotowy do zamieszkania od 31 sierpnia 2026 roku. Mieszkanie składa się z: - trzech ustawnych pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, -...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Kiszewo

126 500

1265

Sprzedam działkę budowlaną nr 150/2 przylegającą do drogi powiatowej Oborniki-Obrzycko z wydanymi warunkami zabudowy. Działka uzbrojona w prąd, woda w drodze. Zapraszam do kontaktu.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Brodziszewo

150 000

797

Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia wygodny i całoroczny dojazd. Działka posiada wydane warunki zabudowy, umożliwiające budowę domu jednorodzinnego, dzięki czemu jest doskonałą propozycją dla osób planujących budowę własnego domu w spokojnej, zielonej oko...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Słopanowo

130 000

1054

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1054 m², położona w miejscowości Słopanowo, tylko 7 km od Szamotuł. Parametry działki: - powierzchnia: 1054 m² - wymiary: 20 m x 52 m - działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej - media dostępne przy działce: prąd, kanaliza, woda - teren płaski...

Zobacz ogłoszenie
12
dom wolnostojący, 5 pokoi Szamotuły Szamotuły-Zamek, ul. Romana Maya

680 000

180

5 pok.

Na sprzedaż dom z częścią usługową – Szamotuły Na sprzedaż dom jednorodzinny z częścią usługową o łącznej powierzchni ok. 180 m², położony na działce 436 m² w Szamotułach. Budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony, z dużym balkonem, garażem oraz ogrodzoną działką. Nieruchomość daje wiele możliwośc...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Obrzycko, ul. Kolejowa

zapytaj

1000

Na sprzedaż działki budowlane – Obrzycko (powiat szamotulski) nr ewid 821/10, 821/12 Powierzchnia: 1000 m² Cena: 120 000 zł (120 zł/m²) Media: • przyłącze energetyczne w trakcie realizacji – skrzynki prądowe planowane bezpośrednio na działkach do maja 2026 r. • wodociąg w drodze ATUT nieruchomoś...

Zobacz ogłoszenie
20
dom wolnostojący, 4 pokoje Szczuczyn

1 500 000

124

4 pok.

Dom jednorodzinny z dużą działką, garażem i umeblowaniem - gotowy do zamieszkania! Lokalizacja: Szczuczyn, k. Szamotuł. Powierzchnia domu: 124,5 m² + poddasze użytkowe Powierzchnia działki: 3670 m² (nr działki: 302407_5.0822) Rok budowy: 2011 Opis nieruchomości: Na sprzedaż komfortowy dom partero...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Obrzycko, ul. Świerkowa

125 000

681

Działka budowlana Obrzycko, ul. Świerkowa 5 Na sprzedaż wyjątkowa, narożnikowa działka w Obrzycku. Idealna dla osób ceniących komfort oraz bliskość natury. Atuty przyrodnicze: • Rzeka Warta: Zaledwie 300 m do brzegu - idealne na spacery, wędkowanie czy kajaki. • Puszcza: Bezpośrednie sąsiedztwo la...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 2-pokojowe Szamotuły, ul. Kolarska

299 000

37

2 pok.

SZAMOTUŁY BEZPOŚREDNIO 5-0-5-7-9-1-1-9-3 Dwupokojowe, ciepłe mieszkanie , 37m². Zaledwie 448 zł czynszu. Na sprzedaż ustawne, tanie w utrzymaniu, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 . Niezwykle ciepłe. (Ponieważ jest to "środkowe" mieszkanie, co roku otrzymywane są duże zwroty po rozlicz...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rod Szamotuły, ul. Sportowa

45 000

400

Na sprzedaż zadbana działka ROD im. Adam Mickiewicz o powierzchni 400 m², przy ul. Sportowej w Szamotułach. Oferuję na sprzedaż pięknie utrzymaną i w pełni zagospodarowaną działkę ROD, idealną do wypoczynku oraz uprawy własnych warzyw i owoców. Na terenie działki znajduje się solidna, stalowa szkl...