Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Chojny Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 318 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Chojnów - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Chojnach można kupić lub wynająć za 320 tys zł, a najdroższe za 1.5 mln zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 910 tys zł.

4
Działka rolna Chojny

320 000

2,98 ha

Witam Posiadam na sprzedaż grunty rolne 3ha w jednym kawałku w miejscowości Chojny gmina Lututów Klasy gruntu to IIIb 1.0873 IVa 1.0666 V 0.8266 Wszelkich informacji udziele telefonicznie 6szesc5szesc0osiem4szesc5

Zobacz ogłoszenie
19
gospodarstwo Chojny

1 549 000

590

NA SPRZEDAŻ: UNIKALNA NIERUCHOMOŚĆ WIEJSKA - DUŻE GOSPODARSTWO W CHOJNACH, GMINA LUTUTÓW Oferujemy do sprzedaży przestronne gospodarstwo składające się z dwóch domów mieszkalnych oraz rozbudowanego kompleksu budynków gospodarczych, położonych na dużej działce, w spokojnej okolicy Chojny, gm. Lututó...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
16
dom wolnostojący, 7 pokoi Klonowa

429 360

180

7 pok.

Miejscowość Klonowa I to część gminy Klonowa w powiecie sieradzkim, licząca ok. 650 mieszkańców. Sąsiaduje z sołectwami: Bogusy, Morasy, Górka Klonowska, Pawelce, Lesiaki, Lipicze i Owieczki. Teren o przeważającej funkcji mieszkalnej, usługowej, rolniczej i leśnej, dobrze zorganizowany administracyj...

Zobacz ogłoszenie
24
dom wolnostojący, 5 pokoi Złoczew, ul. Zielona

649 360

214

5 pok.

Nowoczesny i przestronny dom w sercu Złoczewa - ul. Zielona Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia, które łączy nowoczesność, komfort i doskonałą lokalizację? Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin poszukujących przestronnego domu, jak i dla osób myślących o prowadzeniu działalnośc...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Platoń

80 000

1000

Na sprzedaż 3 działki budowlane, położone w spokojnej miejscowości Platoń koło Wielunia. Każda działka ma powierzchnię 1000 m² oraz wymiary około 42 x 24 m, co daje duże możliwości zagospodarowania pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze informacje: - cena: 80 zł za m², - przeznaczenie: zab...

Zobacz ogłoszenie
9
dom wolnostojący, 8 pokoi Złoczew, ul. Mikołaja Kopernika

799 000

261

8 pok.

Oddam dom w dobre ręce :) Sprzedam dom usytuowany w centrum Złoczewa, ale jednocześnie na cichym osiedlu domów jednorodzinnych (osiedle obok Klasztoru, ul. Kopernika 19). Spokojne miejsce, które jest idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort i wygodę, a jednocześnie bliskość centrum - ws...

Zobacz ogłoszenie
4
dom wolnostojący Czarnożyły

850 000

100

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m². Nieruchomość usytuowana jest na działce o wielkości 2500 m², co zapewnia dużą przestrzeń do zagospodarowania. Dom znajduje się na rynku wtórnym pod adresem Czarnożyły 53, 98-310 Czarnożyły. Posiada użytkowe poddasze, co daje możliwość swobod...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka rolno-budowlana Poręby

250 000

2,22 ha

Działka nr 75, powierzchnia 1.19 ha - 83 MNU, tereny mieszkaniowo - usługowe z usługami nieuciążliwymi. Działka nr 189, powierzchnia 1.03 ha. Lokalizacja: Poręba (pomiędzy Młyniskiem a Łysokornią).

Zobacz ogłoszenie
2
Działka inna Łagiewniki

150 000

1,49 ha

Witam, mam na sprzedaż działkę - siedlisko ? Na której jest stary domek do rozbiórki, stara stodoła, pole i las. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Brzozowiec

zapytaj

2,69 ha

Las 2679m Wymiary działek: Nr 32/3 -1,0842ha może być przeznaczona pod OZE. (IVa,IVb i V klasa) -Dużo chętnych na dzierżawę Nr 54/2 - 0,3224ha dojazd drogą asfaltową klasa VI Nr 44/2 - 0,3365ha dojazd drogą asfaltową klasa V, Nr 44/4 - 0,9505ha dojazd drogą utwardzoną kl. V

Zobacz ogłoszenie
1
Działka siedliskowa Pichlice

145 000

3000

Media w pobliżu,działka położona jest po środku kilku działek z dostępem do drogi asfaltowej blisko lasu.okololica cicha i spokojna. W odległości ok.2 km od węzła Walichnowy S8

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Raczyn

70 000

1 ha

Do sprzedania grunty orne 1ha w Raczynie. II i III klasa. Polecam.

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolno-budowlana Łęki Duże

180 000

1,8 ha

Działka mieści się w Łękach Dużych. Stary drewniany dom do rozbiórki. Obora z czerwonej cegły do rozbiórki. Drewno z domu i cegła z obory do odzyskania. Można na tym postawić nowe budynki bez planu. Działka zbrojona.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Raczyn

130 000

1300

Witam, Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Raczyn (3 km do granic Wielunia). Ładna, płaska działka z mediami (kanalizacja sanitarna na działce). Działka jest przed podziałem, więc jest możliwość wytyczenia działki pod wymagania i oczekiwania klienta. Cena: 100 zł/m2. Wstępna wielkość działek:...

Zobacz ogłoszenie
6
dom wolnostojący Okalew

160 000

116

Na sprzedaż dom parterowy, położony w spokojnej, małej wsi, oddalonej zaledwie 14 km od Wielunia. Nieruchomość idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość natury, a jednocześnie chcących mieć szybki dojazd do miasta.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Biała Rządowa

110 000

1000

Działki budowlane położone w miejscowości Biała Rządowa k. Wielunia (nr działek 316/3, 314/4). Działki przeznaczone do podziału na mniejsze z dowolną konfiguracją powierzchni. Położenie - przy bocznej gminnej drodze asfaltowej, za przedszkolem i OSP. Od głównej drogi nr 74 oddalone o około 300 m. ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka leśna Popielina

130 000

4,31 ha

Sprzedam Las. Drzewostan w wieku ok 35-40 lat. Las posiada uregulowaną służebność drogi dojazdowej. Zakup od właściciela bez pośredników. Tel.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Kopaniny

350 000

2,38 ha

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2,38 hektara. Na działce znajduje się aktualnie budynek mieszkalny piętrowy do generalnego remontu (powierzchnia budynku ponad 200m2). Działka zlokalizowana na terenie gminy Lututów - 10 km od Wieruszowa i 5 km od miejscowości Walichnowy. - Wszystkie media w ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Złoczew, ul. Błaszkowska

265 000

59

3 pok.

Sprzedam mieszkanie w Złoczewie przy ulicy Błaszkowskiej. Metraż: 59 metrów. Układ pomieszczeń: 3 pokoje, kuchnia i łazienka. Remont: Zrobiony generalny remont w 2021 roku. Ogrzewanie: Całe nowe centralne z nowym piecem na ekogroszek lub pellet. Dodatkowe udogodnienia: Z mieszkaniem przynależy ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rolno-budowlana Złoczew Stara Huta, ul. Stawiska

290 000

2,9 ha

Działka znajduje się w obrębie miasta. Daje to duże możliwości wykożystania. Media znajdują się w rozsądnej odległości. Dojazd z dwuch stron działki. Do centrum miasta około 2 km. Do węzła drogi ekspresowej około 2 km. Działka prawie 3 hektary w jednym kawałku. Cena do negocjacji....

Zobacz ogłoszenie
4
Działka leśna Niemierzyn

40 000

5600

Mam do sprzedania ładny, zadbany las o powierzchni 56 arów. Las sosnowy, pod koniec kawałkiem rosną brzozy. Las ma 23 lata. Nr działki 413, Niemierzyn, gmina Ostrówek. Więcej informacji tylko pod numerem telefonu:

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Biała-Parcela

117 600

1470

Sprzedam działkę budowlaną w centrum Białej o powierzchni 1470 m2. W bliskiej odległości znajduje się przedszkole, szkoła, urząd gminy, markety spożywcze i budowlane. Cena podlega negocjacji. Możliwość kupna działki obok 900 m2.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Lututów, ul. Słoneczna

84 000

1050

Sprzedam działkę budowlaną w Lututowie przy ul. Słonecznej. Dla działki wydano warunki zabudowy na budowę domków jednorodzinnych. Do wyboru działka jak na zdjęciu w ogłoszeniu.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka inwestycyjna Naramice

2 500 000

3,38 ha

Działka do sprzedania o powierzchni 33 800 m², o numerze 159. Przeznaczona jest pod teren zabudowy usługowej lub obiektów produkcyjnych, składów i magazynów. Nie jestem pośrednikiem, agentem nieruchomości. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 3-pokojowe Ostrówek

180 000

155

3 pok.

Mam do sprzedania lokal mieszkalny w przedwojennym, wybudowanym w XIX wieku dworze widocznym na zdjęciach, znajdujący się na pierwszym piętrze (II kondygnacja) w miejscowości Ostrówek, powiat wieluński, woj. łódzkie. Dwór, w którym znajduje się ww. mieszkanie, jest murowanym budynkiem wielorodzinny...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka budowlana Uników

89 000

2036

Działka budowlana z warunkami zabudowy w spokojnej okolicy. Sprzedam dużą działkę budowlaną, znajdującą się w miejscowości Uników, gmina Złoczew. W pobliżu jest szkoła, kościół, las. Dojazd drogą asfaltową. Działka posiada bezterminowe warunki zabudowy na dom i budynki gospodarcze (garaż, warsztat) ...

Zobacz ogłoszenie
12
Działka budowlana Czarnożyły

99 000

1034

Sprzedam działkę budowlaną w Czarnożyłach. Powierzchnia: 10 arów. Numer działki: 1584.

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Raczyn

99 000

1000

Do sprzedania działki budowlane w miejscowości Raczyn, gmina Czarnożyły. Do podziału na dowolnej wielkości mniejsze, działka 7480 m². Położona przy bocznej drodze asfaltowej, z dala od gęstej zabudowy. Informacje: - W miejscowym planie zagospodarowania oznaczone jako zabudowa mieszkaniowa, zagrodo...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka leśna Dobrosław

43 000

7900

Do sprzedania około sześćdziesięcioletni las sosnowy i pastwisko o łącznej powierzchni 0,79 ha (pastwiska: 20 arów) w miejscowości Dobrosław, Gmina Lututów, województwo łódzkie. Numer działki: 389 Obręb: Dobrosław-Hipolity.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Lututów

70 000

1000

Sprzedam działki budowlane o powierzchni od 10 do 14 arów w miejscowości Lututów. Działki położone w bliskiej odległości od: - szkoły podstawowej, średniej i przedszkola, - sklepów (Biedronka, Dino, Vobiano), - piekarni, - Urzędu Miasta, - kościoła, - stadionu sportowego i Figloraja, - stacji paliw...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Złoczew, ul. Rolnicza

988 000

1,08 ha

Sprzedam działki inwestycyjne/budowlane w m. Złoczew, usytuowane w bardzo ładnym miejscu. Działki o nr: —181 —182 —144 —145 Położone są w Złoczewie przy ul. Rolniczej. Łączna powierzchnia działek to 1,08 ha. Dojazd drogą asfaltową. Podana cena sprzedaży obejmuje całość. Istnieje również możliwość s...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Pichlice

40 000

1000

Sprzedam działki budowlane, położone w Pichlicach, w gminie Sokolniki, powiat Wieruszowski. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA - Lokalizacja: Pichlice, gmina Sokolniki. - Powierzchnia działek: 10 a. - Rozmiary działek: 20x50 m. - Odległość od Wielunia: 20 km, 20 minut jazdy samochodem. - Odległo...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Raczyn

151 800

1380

Sprzedam 2 działki budowlane w miejscowości Raczyn, 5km od Wielunia. 367/4-1380m2 - 151 800 zł 367/7-1289m2 - 141 790 zł Cena : 110zl/m2 Wiecej informacji pod numerem tel.

Zobacz ogłoszenie
7
dom wolnostojący Złoczew

499 000

213

Na sprzedaż! Dom jednorodzinny blisko natury, tylko 80 km od Łodzi! Marzysz o życiu w spokojnej okolicy? Mamy idealną ofertę! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 213,5 m², położony na kameralnym osiedlu w Złoczewie - miejscu, gdzie cisza, spokój i bliskość natury spotykają się z wygodą codz...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Lututów, ul. Stefanówek

65 000

1000

Działki budowlane położone w miejscowości Lututów, na ulicy Stefanówek. Cena działek 661/3, 661/6, 661/7, 661/8, 661/9, 661/10 - 65 zł/m2. Działki: 661/11, 661/12, 661/13, 661/14, 661/15, 661/16, 661/17 - 65 zł/m2. Geoportal: https://geoportal-krajowy.pl/na-mapie#x=18.43124820474957&y=51.366447...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Złoczew, ul. Sieradzka

260 000

5200

Sprzedam 2 działki w Złoczewie nr65 -52a (50zł/m2), nr52-14a(75zł/m2)

Zobacz ogłoszenie
13
Nieruchomość komercyjna Czarnożyły

574 000

180

Sprzedam stację paliw z wyposażeniem. W skład obiektu wchodzi działka, teren o powierzchni 36 arów, budynek handlowo-usługowy o powierzchni około 100 m2 oraz garaż o powierzchni ok. 80 m2. Stacja posiada nowoczesny dwupłaszczowy zbiornik 10 000 litrów, umożliwiający sprzedaż dwóch rodzajów paliw p...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Lututów

150 000

1017

Działka położona w centrum Lututowa, uzbrojona w media. Numer działki: 190/5

Zobacz ogłoszenie
9
Działka rolno-budowlana Lututów Młynek, ul. Wrocławska

300 000

1,67 ha

Działka w planach Gminy Miejskiej Lututów zaznaczona jako rolno-budowlana-przemysłowa, obecnie uprawiana, położona przy ul.Wrocławskiej w Lututowie, dobiega rzeczki Struga Węglewska, zjazd z S8 7km, trasa na Wrocław, blisko do Biedronki, szkoły, przedszkola, kościoła i innych sklepów, parku. Ideal...

Zobacz ogłoszenie