Nieruchomości Chełmce Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Chełmiec i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
299 000 zł
72 m²
3 pok.
Obejrzane
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Anusin, zaledwie kilka minut od Piotrkowa Kujawskiego. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających domu do zamieszkania, jak i dla tych, którzy potrzebują przestrzeni do prowadzenia dzia...
Zobacz ogłoszenie
750 000 zł
250 m²
8 pok.
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż urokliwy dom - dworek w stylu ziemiańskim, położony w samym sercu Piotrkowa Kujawskiego (w powiecie radziejowskim, woj. kujawsko-pomorskie). Usytuowany w doskonałej lokalizacji - naprzeciwko parku miejskiego, z łatwym dostępem do parkingów (kościelnego i gminnego), co czyni go at...
Zobacz ogłoszenie
640 000 zł
203 m²
6 pok.
Obejrzane
Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana pierwotnie jako dom nauczyciela przy budowie szkoły przez jednego z czołowych architektów polskiego modernizmu międzywojennego - Romualda Gutta . Budynek wzniesiony w 1926 roku do dziś zachowuje solidność konstrukcji oraz proporcjonalną, ponadczasową bryłę. ...
Zobacz ogłoszenie
230 000 zł
44 m²
2 pok.
Obejrzane
Mam przyjemność zaprezentowć Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 44,50m2, położony w Kruszwicy na Osiedlu Robotniczym, w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwu piętrowym budynku z cegły. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej jasnej ku...
Zobacz ogłoszenie
2 800 000 zł
1079 m²
Obejrzane
Lokal użytkowy na sprzedaż - Adres: ul. Objezdna 31, Radziejów Powierzchnia budynku: 1 079 m² Powierzchnia działki: 2 554 m² Cena:zł (2 595 zł/m²) Piętro: budynek piętrowy Do sprzedaży oferowane jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2 554 m², wraz z prawem własności do piętroweg...
Zobacz ogłoszenie
127 500 zł
29 m²
2 pok.
Obejrzane
Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m², zarządzane przez wspólnotę. Lokal posiada funkcjonalny układ z jasną, oddzielną kuchnią (z oknem). Widok i pomieszczenia: - Pokój dzienny: Widok na ciche ogródki działkowe. - Kuchnia oraz drugi pokój: Widok na sąsiedni blok. - Dodatki: Do mies...
Zobacz ogłoszenie
105 000 zł
845 m²
Obejrzane
Działka budowlana, ulica Chabrowa. 845m2. Długość 30m, szerokość 28m. Dojazd drogą utwardzoną. Działka nieogrodzona. Określone warunki zabudowy.
Zobacz ogłoszenie
315 000 zł
48 m²
3 pok.
Obejrzane
Witam. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, 48,2 m², na parterze. Ul. Szpitalna 7
Zobacz ogłoszenie
359 000 zł
50 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż 50 m² | 1 piętro | Garaż | 359 000 zł Sprzedam zadbane mieszkanie o powierzchni 50 m² przy ul. Goplańskiej 1. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jest dwustronne, jasne i bardzo funkcjonalne. Gotowe do zamieszkania - bez remontu. Układ: - salon z otwartą kuchnią - sypialnia - pokój d...
Zobacz ogłoszenie
79 000 zł
1300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w bliskich okolicach Piotrkowa. Powierzchnia ponad 13 arów. Działka posiada warunki zabudowy jeszcze na starych zasadach. Polecam. Cena: 79 tysięcy.
Zobacz ogłoszenie
490 000 zł
100 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż domy 3 pokojowy 100m. Oferuje dom zlokalizowany w miejscowości Czołówek, blisko miasta Radziejów (około 3 km). Układ pomieszczeń: jasny aneks kuchenny z salonem, dwa niezależne pokoje, łazienka, przestronny korytarz i wiatrołap. Dom położony jest na 16-arowej działce w cichej, spokojnej ...
Zobacz ogłoszenie
1 400 zł
38 m²
2 pok.
Obejrzane
Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w Kruszwicy na osiedlu Zagople. Czynsz ok. 600 zł + prąd wg zużycia. Opłata za wynajem: 1400 zł. Kaucja zwrotna: 2000 zł. Tylko najem okazjonalny.
Zobacz ogłoszenie
220 000 zł
37 m²
2 pok.
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,12 m² w bloku na 4 piętrze. W skład lokalu wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz WC. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,84 m2. Mieszkanie jest wyposażone w meble w stałej zabudowie (kuchnia oraz dwie szafy). Mieszkanie jest zad...
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną 6 km od Kruszwicy. Cena: 135 000 zł. Lokalizacja: Wieś Wróble, zaledwie 6 km od Kruszwicy. Otoczenie: Działka znajduje się w spokojnej, bezprzelotowej wsi, na wzniesieniu, wśród istniejących zabudowań gospodarczych. Dojazd do nierucho...
Zobacz ogłoszenie
88 000 zł
784 m²
Obejrzane
Działka o bokach długości 28 m położona przy asfaltowej w drodze ( ul orla). Działka posiada ważne warunki zabudowy. Spokojna okolica z nową asfaltową drogą i nowym oświetleniem. Przy pierwszej działce: prąd, wodociąg oraz gaz. Podana w ogłoszeniu cena dotyczy działki 335/4 (trzecia od ulicy). W ...
Zobacz ogłoszenie
35 000 zł
500 m²
Obejrzane
Działka rekreacyjna ROD w Piotrkowie Kujawskim. Powierzchnia 500 m2. Podłączony prąd i woda. Na działce znajduje się drewniany domek. Wyłożona kostka brukowa pod wjazd i basen.
Zobacz ogłoszenie
269 000 zł
46 m²
2 pok.
Obejrzane
SPRZEDAM MIESZKANIE o pow. 46m2 na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Kraszewskiego w Kruszwicy. W skład wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Cena: 269 tys. zł. Dla zainteresowanych więcej informacji pod numerem telefonu.
Zobacz ogłoszenie
220 000 zł
50 m²
2 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż dom z dużą działką - Szczeblotowo, gm. Dobre. Na sprzedaż nieruchomość położona w lokalizacji blisko miejscowości Byczyna, Dobre, Radziejów. Na działce o powierzchni 1400 m² znajduje się parterowy dom o powierzchni zabudowy ok. 50 m², składający się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki małego ga...
Zobacz ogłoszenie
320 000 zł
5 ha
Obejrzane
Sprzedam 5 ha gruntów rolnych. Klasa ziemi 5/6. Okolice Piotrkowa Kujawskiego.
Zobacz ogłoszenie
47 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane 2,5 km od Radziejowa. Blisko prąd i woda. Cicha, spokojna okolica. Działka do wyboru o wybranej przez siebie powierzchni. Blisko przystanek autobusowy i zjazd na działkę z drogi asfaltowej. Nr telefonu:
Zobacz ogłoszenie
65 000 zł
1350 m²
Obejrzane
Działka budowlana o powierzchni 1350 m², położona przy drodze powiatowej nr 2834C. Działka ma wydane warunki zabudowy na dom do 300 m². Przez nią przechodzą media. Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Grunt znajduje się 2 km od miasta Piotrków Kujawski, a 5 km od Jeziora Gopła w kierunku Połajewa....
Zobacz ogłoszenie
275 000 zł
52 m²
2 pok.
Obejrzane
Mam na sprzedaż mieszkanie DO REMONTU w bloku przy ulicy Brzeskiej 52 w Radziejowie. Ogromny potencjał aranżacyjny, świetna lokalizacja, parter, mały kameralny blok to tylko niektóre atuty tej nieruchomości. Do mieszkania przynależą 2 duże piwnice o łącznej powierzchni aż 29m2 oraz garaż blaszak - z...
Zobacz ogłoszenie
84 900 zł
849 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną Grodztwo ul.Łąkowa 88-150 Kruszwica. Jest to czwarta działka w szeregu spośród osmiu
Zobacz ogłoszenie
185 000 zł
29 m²
1 pok.
Obejrzane
Witam. Na sprzedaż mieszkanie w bloku na ul. Kujawskiej. Kawalerka z osobną kuchnią, jednostronna, na 3 piętrze. Lokal praktycznie gotowy do zamieszkania. Czynsz miesięczny to na dzień dzisiejszy 493 zł plus prąd. Ciepła woda z sieci miejskiej, podzielniki ciepła, wodomierze z odczytem radiowym. Blo...
Zobacz ogłoszenie
900 000 zł
5,98 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną o powierzchni około 6 ha, okolice Radziejowa, województwo kujawsko-pomorskie. Więcej informacji pod numerem tel,
Zobacz ogłoszenie
240 000 zł
1065 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną położoną w spokojnym i urokliwym miejscu, bardzo blisko jeziora Gopła i tzw. Dzikiej Plaży. Znajduje się ona przy tworzącej się nowej ulicy, równoległej do ulicy Słonecznej (druga linia zabudowy). Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 160/10. Teren objęty Miejscowym Pl...
Zobacz ogłoszenie
5 999 999 zł
40 ha
Obejrzane
Sprzedam gospodarstwo w gminie Kruszwica o powierzchni 40 ha.
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
70 m²
2 pok.
Obejrzane
Sprzedam dom o zabudowie szeregowej o powierzchni 70m2, nieruchomość składa się z 2 dużych pokoi, dużej kuchni , przedpokoju ,łazienki oraz piwnicy w której znajduje się sprawny funkcjonujący piec CO. Istnieje możliwość zaadoptowania poddasza .Nieruchomość jest położona zaledwie 450m od jeziora Gopł...
Zobacz ogłoszenie
83 125 zł
665 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka – Kruszwica, blisko Jeziora Gopło | MPZP Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 665 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy Kruszwicy, w niedalekiej odległości od Jeziora Gopło. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co gwarantuje ...
Zobacz ogłoszenie
149 000 zł
840 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną, położoną ok. 250 metrów od jeziora Gopło w Kruszwicy, przy ul. Leśnej. Powierzchnia: 840 m2. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.
Zobacz ogłoszenie
93 000 zł
1328 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę w Piotrkowie Kujawskim przy ul. Sportowej. Działka o nr ewidencyjnym 041105_4.0001.223/11. Nr działki 223/11. Posiadam również na sprzedaż działkę o nr 223/10 (1268 m2) oraz 223/9 (976 m2). Cena: 70 zł/m2.
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Działka 15a z wydanymi warunkami zabudowy, pozwoleniem na wjazd i gotowym projektem wjazdu. Ul. Poznańska, przy drodze asfaltowej i oświetlonej, niedaleko las i tereny spacerowe. Cena do negocjacji
Zobacz ogłoszenie
485 000 zł
120 m²
3 pok.
Obejrzane
Sprzedam dom w Kruszwicy nad Jeziorem Gopło ,wolnostojący o pow 120 m z użytkowym poddaszem, dwa duże pokoje , jeden z nich można podzielić ponieważ są dwa okna, kuchnia, łazienka, korytarz. obok domu garaż o pow 20 m, Ogród o pow 1008 m. Ogrzewanie domu na eko groszek. Bardzo dobra lokalizacja oko...
Zobacz ogłoszenie
139 000 zł
2,17 ha
Obejrzane
Sprzedam las sosnowo-modrzewiowy, 60-letni, o powierzchni łącznej 2,1652 ha. Las położony jest w miejscowości Golejewko, Gmina Jeziora Wielkie, woj. kujawsko-pomorskie, na działce oznaczonej geodezyjnie numerem 42/1. Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
380 000 zł
1095 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 1095 mkw z budynkiem magazynowym 260 mkw, w Radziejowie ul. Rolnicza 5. Cena 600 zł za 1 mkw.
Zobacz ogłoszenie
319 000 zł
61 m²
2 pok.
Obejrzane
Mieszkanie 61,80 m na drugim piętrze w bloku na Osiedlu Robotniczym. Obecnie składa się z dwóch pokoi. Większy pokój można podzielić na dwa lub zrobić w nim antresolę. Mniejszy pokój w listopadzie był remontowany. W skład mieszkania wchodzi kuchnia otwarta na mieszkanie, bardzo duża łazienka z prysz...
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
37 m²
2 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż posiadam mieszkanie dwupokojowe na parterze o powierzchni 37m², do którego przynależy budynek gospodarczy widoczny na zdjęciu, skrytka w "drewniaku" oraz działka uprawowa. Mieszkanie jest ocieplone, w oknach rolety antywłamaniowe. Ogrzewanie za pomocą pieca węglowo-drzewnego. Układ miesz...
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Działki budowlane – Czołówek, gmina Radziejów Na sprzedaż 11 działek budowlanych z warunkami zabudowy w miejscowości Czółówek, 2,5 km od Radziejowa. powierzchnie: 1000–1500 m² blisko miasta i infrastruktury Cena: 99zł/m² Możliwość wyboru działki. Zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
22 000 zł
300 m²
Obejrzane
Witam, Sprzedam działkę ROD 300 m2 w Kruszwicy. Na działce znajduje się pomieszczenie gospodarcze, liczne nasadzenia, a także dostęp do wody i prądu.
Zobacz ogłoszenie