Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne Jedlińsk Najwięcej bez pośredników

Średnia 720 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjnych na sprzedaż z Jedlińska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne w Jedlińsku można kupić za 1.8 mln zł, a najdroższe za 1.8 mln zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 1.8 mln zł, natomiast średnia cena za m² to 720 zł.

4
Hala/magazyn Jedlińsk

1 800 000

2500

HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA budynek inwentarski w. Mazowieckie gm. Jedlińsk: Nieruchomość położona : s://maps.app.goo.gl/6kQfM15eYs2hB65L7 - Powierzchnia zabudowy: 2500 m2 - Możliwy podział na segmenty - Ilość kondygnacji : 1 - Wysokość hali : 5.8 mb w szczycie(możliwość nadbudowy) Możliwość najm...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
12
Nieruchomość komercyjna Jedlanka Kępiny

1 690 000

8700

Dom 150 m2, +(garaże 200 m2+180 m2), kostka około 1000 m2, działka 87 000 m2. Dwie instalacje fotowoltaiczne, dwie pompy ciepła, zbiornik na gaz ziemny, na posesji domek kempingowy , staw, grill zadaszony, całość ogrodzona i dozorowana elektronicznie, kamery. Znakomity dojazd z trasy S7

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
5
Garaż/miejsce parkingowe Radom, ul. Sportowa

88 000

17

Na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w Radomiu na osiedlu XV-Lecie . Doskonała lokalizacja .Wjazd od ul. Sportowej ( naprzeciw Samu spożywczego ) Powierzchnia : 17 m2, długość ok 5.5 m, szerokość 2.7m stabilna, murowana zabudowa betonowa posadzkametalowa brama dwuskrzydłowaIdealny dla osób samo...

Zobacz ogłoszenie
24
Lokal Radom, ul. Gabriela Narutowicza

223 000

74

Okazja !!! 3000 zł /m2 NA Sprzedaż unikalny lokal użytkowy o powierzchni 74,28 m2. Zlokalizowany w Sercu Radomia przy ul. Narutowicza KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.!!! TO MIEJSCE Z DUSZĄ. IDEALNE NA: - Butikową Restaurację - Autorskie Bistro - Winiarnię - Cocktail Bar - koncept gastronomiczny typu ...

Zobacz ogłoszenie
15
Hala/magazyn Radom Jeżowa Wola, ul. Wielkopolska

1 800 000

744

OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI PRZEMYSŁOWO-MAGAZYNOWEJ,  Na sprzedaż funkcjonalny obiekt przemysłowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 744,97 m², stanowiący odrębną własność, zlokalizowany na działce o powierzchni 3084 m² (użytkowanie wieczyste) przy ul. Wielkopolskiej w Radomiu. Bu...