Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości komercyjne Gądków Wielki Najwięcej bez pośredników

Średnia 922 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości komercyjnych na sprzedaż z Gądkowa Wielkiego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości komercyjne w Gądkowie Wielkim można kupić za 450 tys zł, a najdroższe za 450 tys zł. Średnie ceny nieruchomości komercyjnych w ogłoszeniach sprzedaży to 450 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 922 zł.

8
Hala/magazyn Gądków Wielki

450 000

488

Sprzedam działkę o powierzchni 4 431 m2, ogrodzoną z doprowadzeniem prądu i wody, na której położone są obiekty nieruchomości: 1. Hala produkcyjna (magazyn) z zapleczem. Budynek 288m2, podzielony na dwie części - hale i zaplecze z pomieszczeniami na parterze i na 1 piętrze o łącznej powierzchni uży...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
1
Hala/magazyn Cybinka, pl. Limanowskiego

1 050 000

5198

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość z budynkami produkcyjno-magazynowymi o powierzchni 935,6 m², łączna powierzchnia dziełek 5198 m². Nieruchomość znajduje się na zamkniętym terenie częściowo utwardzonym. W obiekcie są dostępne media: woda, prąd i kanalizacja. dz. nr 580/1 i dz. nr 580/2 Możli...

Zobacz ogłoszenie
8
Nieruchomość komercyjna Bieganów

2 500 000

2600

Numer działki 96/32 Powierzchnia działki :3791,00 m2 Powierzchnia użytkowa parteru- 1512,60m2 Powierzchnia użytkowa piwnic 1087,47 m2 Ogółem powierzchnia użytkowa obiektów 2600,07 m2 + 1 piętro stan surowy nie oddany do użytku (możliwość przerobienia na mieszkania pracownicze) ok 360M Nieruchomoś...

Zobacz ogłoszenie
4
Nieruchomość komercyjna Toporów, ul. Lipowa

1 450 000

1,7 ha

Do sprzedania lub dzierżawy teren przemysłowy ( 1,7h) z warunkami zabudowy pod halę przemysłową z zapleczem socjalnym o powierzchni 1200m2 oraz halę magazynową o powierzchni 800m2. Możliwe uzyskanie nowych warunków zabudowy na działki budowlane! Działki budowlane i przemysłowe Teren uzbrojony, s...

Zobacz ogłoszenie
1
Hala/magazyn Rzepin, ul. Adama Mickiewicza

550 000

230

Do sprzedaży hala/magazyn/myjnia w Rzepinie przy ul. Mickiewicza Powierzchnia placu 4000 m2, powierzchnia hali to 230 m2 Cena do negocjacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji w sprawie ogłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny.

Zobacz ogłoszenie
7
Hotel/pensjonat Cybinka

1 450 000

2780

Hotel Restauracja Bar Dom Weselny o powierzchni 2780m2. Wraz z niezabudowaną działką o powierzchni 745m2 (idealna na miejsca postojowe) Lokal znajduje się w Cybince (centrum)woj.Lubuskie przy trasie głównej Słubice -Zielona Góra droga nr 29. Na przeciw marketu Biedronka. Nieruchomość stanowi zespół ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 50 km
9
Garaż/miejsce parkingowe Zielona Góra, ul. Cisowa

67 000

22

Rezerwacja Szukasz garażu, który pomieści Twoje auto, a może chciałbyś dodatkowego miejsca do przechowywania? Oferujemy garaż z 2020 roku, położony na Osiedlu Leśnym przy ulicy Cisowej w Zielonej Górze. To doskonała lokalizacja, zapewniająca łatwy dostęp do głównych dróg miejskich, co zapewni szybki...

Zobacz ogłoszenie
7
Garaż/miejsce parkingowe Zielona Góra Centrum

75 000

18

UWAGA!!! NOWA, NIŻSZA CENA!!! Do sprzedaży garaż murowany położony w okolicy ul. Wojska Polskiego/Zacisze (okolice Lidla) Garaż o pow. 18,75 m2 z kanałem położony w kompleksie garażowym. Wymiary garażu: 5,7 m - długość, 2,75 m - szerokość, 2,13 m - wysokość - 2,13 m. Wymiary bramy: - 2,23 m - szer...

Zobacz ogłoszenie
5
Garaż/miejsce parkingowe Zielona Góra Centrum, ul. Aleja Wojska Polskiego

161 000

18

Do sprzedania mam suchy i przestronny garaż w monitorowanej hali garażowej, w Zielonej Górze przy Al. Wojska Polskiego 84C (pod budynkiem). Garaż posiada osobną księgę wieczystą - bez żadnych wpisów i obciążeń. Posiada 2 bramy otwierane i zamykane na pilota. Wymiary: 6,64 m x 2,83 m = 18,79 m2. S...

Zobacz ogłoszenie
1
Garaż/miejsce parkingowe Zielona Góra Centrum, ul. Kręta

98 000

21

Sprzedam garaż na ul. Krętej. Budynek wolnostojący tj. dwa przeciwległe garaże, graniczące tylnia ścianą. Pierwszy wjazd i ciąg przy siatce ogrodzeniowej od ul. Krętej, nr 131. Posiada kanał. Istnieje możliwość podłączenia prądu. Niskie opłaty roczne.

Zobacz ogłoszenie
2
Garaż/miejsce parkingowe Zielona Góra Łężyca, ul. Łężyca-Ciesielska

65 000

23

Posiadam na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Łężyca - Ciesielska 10. Wjazd do hali bramą otwieraną na pilota. Z hali bezpośrednie wejście do klatki schodowej i windy. Miejsce bardzo wygodne. Bardzo dużo miejsca okolo 23m2. Dostępne od ręki. Cena do uzgodnienia.

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Świebodzin, pl. Wolności

199 000

21

Witam. Do sprzedaży lokal o powierzchni 21 m kw. Pokój z aneksem i łazienka. Możliwość wykorzystania na lokal użytkowy (kosmetyczka, fryzjer lub biuro).

Zobacz ogłoszenie
20
Hala/magazyn Zielona Góra Barcikowice

600 000

250

Oferuję halę magazynową o powierzchni 250 m², idealną do wykorzystania na cele magazynowe. Hala mieści się na 19 arowej działce, uzbrojonej. Więcej informacji pod nr tel.

Zobacz ogłoszenie
3
Garaż/miejsce parkingowe Słubice, ul. Rysia

47 500

18

Sprzedam Garaż z prądem przy ulicy Rysiej w Słubicach z gruntem na własność powierzchnia garażu 18m2 stan garażu bardzo dobry solidna brama koszt rocznej opłaty za użytkowanie garażu 199,7zł (podatek ) Pełna własność cena 47 500zł koszty notarialne przy zakupie pokrywa kupujący...

Zobacz ogłoszenie
4
Garaż/miejsce parkingowe Zielona Góra Centrum, ul. 1 Maja

79 900

16

Sprzedam garaż o pow. 16,5 m2. Brama elektryczna, prąd z Enea. Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Zielona Góra, ul. Osiedle Pomorskie

25 000

29

Sprzedam pawilon handlowy o powierzchni około 30 m². Obiekt usytuowany jest w doskonałej lokalizacji na osiedlu Pomorskim, przy bloku 27. Znajduje się w sercu dużej aglomeracji bloków mieszkalnych, tuż przy granicy z osiedlem Śląskim. Pawilon doskonale nadaje się na prowadzenie własnej działalności...

Zobacz ogłoszenie
1
Garaż/miejsce parkingowe Słubice, ul. Osiedle Komes

104 000

26

Sprzedam lub wydzierżawię dwa garaże, razem lub pojedynczo, w blokach numer 4 i 5, osiedle Komes. Blok numer 4, garaż 12 (26 m2). Blok numer 5, garaż 9 (24 m2). Cena zakupu: 4000 m2. Dariusz Warowny

Zobacz ogłoszenie
10
Lokal Zielona Góra Centrum, ul. Świętych Cyryla i Metodego

4 480 000

850

NA SPRZEDAŻ – NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA Zielona Góra, ul. Św. Cyryla i Metodego – Osiedle Piastowskie Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w Zielonej Górze, w bezpośrednim otoczeniu jednego z największych i najgęściej zaludnionych osiedli mieszkaniowych – ...

Zobacz ogłoszenie
2
Lokal Krosno Odrzańskie, ul. Ignacego Łukasiewicza

260 000

48

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 50 m² w dobrej lokalizacji, zaplecze socjalne i toaleta, miejsca parkingowe w pobliżu, lokal idealny zarówno pod własną działalność, jak i inwestycję. Cena: 350 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna własność. Zapraszam do kontaktu (Tel.693 966 953) i ...

Zobacz ogłoszenie
12
Hala/magazyn Gubin, ul. Legnicka

799 999

626

Szukasz dużej przestrzeni pod firmę w Gubinie? Mam na sprzedaż halę o powierzchni ponad 620 m² - dostępna od zaraz. Sprzedaż prywatna - bez pośredników i bez prowizji. Obiekt znajduje się na ul. Legnickiej, w centrum Gubina. Układ pomieszczeń pozwala na prowadzenie działalności: warsztat, produkcja...

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Świebodzin, ul. Boczna

450 000

45

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy o powierzchni 45,12 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji ulica Boczna w Świebodzinie. Do lokalu przynależy ogródek o powierzchni 48 m², który można przeznaczyć na parking dla klientów. Najważniejsze informacje: • Powierzchnia lokalu: 45,12 m² • Powierzchnia ogró...

Zobacz ogłoszenie
2
Nieruchomość komercyjna Świebodzin

4 990 000

1250

Budynek posiada pokoje do wynajęcia, w pełni sprawny. Podłączone są media: prąd, gaz, woda. Parking za budynkiem. Możemy sprzedać jako działające przedsiębiorstwo. Po więcej informacji proszę dzwonić.

Zobacz ogłoszenie
1
Biuro Zielona Góra Centrum, ul. Bohaterów Westerplatte

110 000

14

Sprzedam lokal biurowy znajdujący się na 5 piętrze biurowca przy ul. Bohaterów Westerplatte 11 w Zielonej Górze. Obecnie lokal wykorzystywany jest jako sala wykładowa szkoły językowej. Lokal klimatyzowany, w zimie ciepły, z ładnym widokiem na panoramę miasta, wyposażony w sprzęt multimedialny. Idea...

Zobacz ogłoszenie
2
Garaż/miejsce parkingowe Zielona Góra Centrum, ul. Kręta

80 000

20

Witam, Sprzedam garaż zlokalizowany w Zielonej Górze przy ul. Kręta. Jestem jedynym właścicielem tej nieruchomości i sprzedaję bez pośredników. Podstawowe informacje: Powierzchnia: 20 m2 Typ nieruchomości: Garaż murowany w ciągu garażowym Stan techniczny: Dobry, do odświeżenia Brama: typ bramy, np...

Zobacz ogłoszenie
4
Lokal Świebodzin

10 800 000

1100

Oferujemy na sprzedaż obiekt handlowy zlokalizowany w sąsiedztwie dużego osiedla mieszkaniowego. Szczegóły obiektu: Dyskont Biedronka Powierzchnia: 1100 m² umowa 15 lat +10 Stacje ładowania samochodów elektrycznych To doskonała okazja dla inwestorów i przedsiębiorców poszukujących stabilnego źród...

Zobacz ogłoszenie
8
Lokal Żelechów

179 000

120

Witam. Na sprzedaż budynek gospodarczy z wydaną decyzją potrzebną do przekwalifikowania na budynek mieszkalny. Budynek o powierzchni 120m² jest usytuowany na działce o powierzchni 2500m². Budynek posiada przyłącze prądu, wody i kanalizacji. Cicha, malownicza okolica zapewni ukojenie ludziom ceniącym...

Zobacz ogłoszenie
7
Lokal Lubsko, pl. Vlotho

19 500

24

Sprzedam: Dwa pawilony handlowe (szt 2 x 24m2 = 48m2) położone w Lubsku Plac Vlotho (osiedle Sikorskiego). Cena jednego pawilonu: 19 500zł x 2 = 39 000zł (812,50zł / m2) Powierzchnia jednego pawilonu: 6m x 4m = 24m2 , drugi pawilon również 24m2 Możliwość użytkowania jako dwóch odrębnych lokali (p...

Zobacz ogłoszenie
5
Hala/magazyn Sulęcin, ul. Wincentego Witosa

1 255 000

670

Sprzedam magazyn w miejscowości Sulęcin o powierzchni 670m2 i kubaturze 3.168m3. Magazyn ma długość 55m, szerokość 12m i wysokość 4,8m. Jest posadowiony na działce o powierzchni ok. 3.140m2, utwardzonej w 1/3 asfaltem i 2/3 grysem. W 2016r. cały magazyn został obłożony nową blachą elewacyjną, dacho...

Zobacz ogłoszenie
4
Garaż/miejsce parkingowe Krosno Odrzańskie, ul. Prądzyńskiego

68 900

14

Witam, sprzedam garaż w centrum miasta w Krośnie Odrzańskim, za tzw. Tramwajem. Garaż wyposażony w prąd. Garaż o wymiarach: Długość: 5,55 m Szerokość: 2,5 m Powierzchnia: 14 mkw Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.

Zobacz ogłoszenie
8
Hala/magazyn Gubin

2 520 000

730

Na sprzedaż posiadam nieruchomość - Halę Remontowo-Warsztatową z biurami, o powierzchni 730m2 i działką 30 arów. Numer działki 6/69, położona w obrębie ewidencyjnym 080201_1.0008.6/69. Obiekt położony jest w spokojnej okolicy przemysłowej z dogodnym dojazdem drogą utwardzoną. Hala znajduje się przy...

Zobacz ogłoszenie
3
Nieruchomość komercyjna Międzyrzecz Centrum

300 000

55

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w centrum Międzyrzecza z projektem nadbudowy o część mieszkalną. Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. * Powierzchnia użytkowa istniejącego budynku: 55 m² * Planowana powierzchnia całkowita po rozbudowie: 110 m² * Gotowa dokumentacja projektowa or...