Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Sulęcin ul. Wiejska
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 82 m², położony przy ul. Wiejskiej w Sulęcinie (69-200).
Lokal w przeszłości funkcjonował jako sklep. W jego skład wchodzą:
główne pomieszczenie handlowo-usługowe o powierzchni ok. 51–52 m²,
zaplecze magazynowe o powierzchni 26 m²,
kotłownia o powierzchni 2,3 m²,
WC o powierzchni 2 m².
Nieruchomość nie posiada obecnie instalacji grzewczej, jednak do budynku doprowadzony jest gaz, co stwarza możliwość wykonania ogrzewania według własnych potrzeb.
Istnieje możliwość przekształcenia lokalu na cele mieszkalne, co czyni ofertę atrakcyjną zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących nieruchomości do adaptacji.
Atutem nieruchomości jest również lokalizacja – Sulęcin znajduje się około 50-60 km od granicy niemieckiej, co może być interesujące zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.
Lokalizacja: ul. Wiejska, 69-200 Sulęcin.
Cena do ustalenia.
Kontakt wyłącznie telefoniczny: [numer]
-
ul. Wiejska, Sulęcin, powiat sulęciński
-
Na sprzedaż lokal o powierzchni 82 m²
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
44000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Podobne nieruchomości komercyjne na sprzedaż