Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Wola Mrokowska Najwięcej bez pośredników

Średnia 13 000 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż z Woli Mrokowskiej - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 3-pokojowe w Woli Mrokowskiej można kupić za 650 tys zł, a najdroższe za 650 tys zł. Średnie ceny mieszkań 3-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 650 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 13000 zł.

9
Mieszkanie 3-pokojowe Wola Mrokowska, ul. Zachodnia

650 000

50

3 pok.

Mieszkanie bezczynszowe 50m2. - 2 sypialnie - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój - pomieszczenie gospodarcze - ogródek - podjazd na 2 samochody, zamykany Mieszkanie na parterze w segmencie, w całości ogrzewanie podłogowe, piec gazowy Saunier Duval. Wszystkie media miejskie (woda, gaz...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
17
Mieszkanie 3-pokojowe Stara Iwiczna

785 000

59

3 pok.

REZERWACJA Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe z dużym ogródkiem i tarasem położone w Starej Iwicznej pod Warszawą obok Piaseczna. Mieszkanie: • Gotowe do zamieszkania • Powierzchnia 59,59m2 • Słoneczny ogródek (109m2) z tarasem • Funkcjonalny układ - 2 sypialnie i salon z anekse...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 3-pokojowe Stara Iwiczna, ul. Słoneczna

799 000

68

3 pok.

Agent prowadzący Daniel Rogala [numer] Mieszkanie trzypokojowe na Kameralnym ,,Osiedlu Słoneczne” w Starej Iwicznej Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 68,31 m², znajdującego się przy ulicy Słonecznej. Atutem osiedla jest sztuczna rzeka płynąca wzdłuż...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 3-pokojowe Tarczyn, ul. Zielone Sady

735 000

53

3 pok.

Sprzedam nowe, 3-pokojowe, nigdy nieużywane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 53,86 m² w Tarczynie przy ul. Zielone Sady 1 (wjazd od ul. Wąskiej). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie z 2025 roku jest w pełnej własności i w stanie do zamieszkania...

Zobacz ogłoszenie