Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Sobieszyn Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 730 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż z Sobieszyna - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 3-pokojowe w Sobieszynie można kupić za 350 tys zł, a najdroższe za 350 tys zł. Średnie ceny mieszkań 3-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 350 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 4730 zł.

1
Mieszkanie 3-pokojowe Sobieszyn

350 000

74

3 pok.

Duże i bardzo ciepłe mieszkanie 74m2 na I piętrze w dwupiętrowym bloku (tylko 6 mieszkań w klatce) w bardzo zielonej, bezpiecznej i cichej okolicy. Bezkonfliktowi sąsiedzi. Mieszkanie znajduje się w miejscowości Sobieszyn, 15 minut od Ryk. Mieszkanie środkowe, składa się z 3 przestronnych pokoi, od...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
5
Mieszkanie 3-pokojowe Ryki, ul. Karola Wojtyły

425 000

48

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na wysokim parterze w zadbanym bloku w centrum Ryk, przy ul. Karola Wojtyły 13. Lokal jest po generalnym remoncie, dzięki czemu jest gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Wnętrze zostało urządzone z dbałością o funkcjonalnoś...

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 3-pokojowe Kock

320 000

49

3 pok.

Sprzedam mieszkanie w bloku własnościowe (spółdzielcze) z niedużym czynszem. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, trzy pokojowe, korytarz, przedsionek, łazienka i kuchnia. Razem 49,8 m² z przynależną piwnicą i wykupionym gruntem. Księga wieczysta założona. Mieszkanie funkcjonalne, słoneczne...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 3-pokojowe Kock, ul. 1 Maja

345 000

67

3 pok.

Sprzedam przestrone 3 pokojewe mieszkanie dodatkowo kuchnia łazienka i osobne wc do mieszkania przynależna piwnica 7 m² bezczynszowe w bloku funkcjonuje wspólnota mieszkaniaowa mieszkanie posiada własny piec gazowy -gaz ziemny po więcej informacji zapraszam do kontaktu

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 50 km
10
Mieszkanie 3-pokojowe Lublin Sławin, ul. Wędrowna