Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Ruszów Najwięcej bez pośredników

Średnia 3 906 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Ruszowa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Ruszowie można kupić za 250 tys zł, a najdroższe za 250 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 250 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 3906 zł.

7
Mieszkanie 3-pokojowe Ruszów

250 000

64

3 pok.

Sprzedam mieszkanie w Ruszowie, 12 km od Iłowej. Mieszkanie 64 m2, przygotowane pod noclegi pracownicze. Posiada 3 pokoje: - 1 - jednoosobowy, - 1 - dwuosobowy, - 1 - trzyosobowy. Mieszkanie po remoncie rok temu. Posiada nową instalację elektryczną, okna plastikowe. Ogrzewanie poprzez promienniki...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
Mieszkanie 3-pokojowe Iłowa, ul. Ogrodowa

365 000

59

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy ul. Ogrodowej w Iłowej. Powierzchnia: 59,4 m2. Układ pomieszczeń: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i WC. Do mieszkania przynależy piwnica. Proszę o kontakt po godzinie 16:00.

Zobacz ogłoszenie
6
Mieszkanie 4-pokojowe Iłowa, ul. Bolesława Chrobrego

380 000

68

4 pok.

Bezpośrednio: Jasne 4 pokoje z klimatyzacją | os. Chrobrego, Iłowa Cena: 380 000 zł Powierzchnia: 68 m² Piętro: 2 (blok) Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m², położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Chrobrego w Iłowej. Mieszkanie jest bardzo jasne, zadba...

Zobacz ogłoszenie
4
Mieszkanie 1-pokojowe Gozdnica, ul. Kościelna

135 000

33

1 pok.

Witam Szanownego Klienta Mam do sprzedania mieszkanie na parterze w bloku wielorodzinnym bardzo funkcjonalne Mieszkanie znajduje się na parterze duży pokój kuchnia łazienka korytarza Tanie w utrzymaniu czynsz to zaledwie 520zł miesięcznie w tym śmieć Bardzo atrakcyjne położenie do granicy 70km ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Gozdnica

125 000

49

2 pok.

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m². Znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Wnętrze jest jasne, z białymi ścianami i laminatową podłogą. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki z wanną oraz prysznicem. Lokalizacja jest bardzo dogodna. W pobliżu znajdziesz przedszko...