Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Małogoszcz Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 176 zł/m² 4 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Małogoszcza - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Małogoszczu można kupić za 260 tys zł, a najdroższe za 320 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 285 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 6176 zł.

6
Mieszkanie 2-pokojowe Małogoszcz

280 000

46

2 pok.

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przypisana jest piwnica. Mieszkanie do delikatnego remontu.

Zobacz ogłoszenie
6
Mieszkanie 2-pokojowe Małogoszcz

260 000

46

2 pok.

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,2 m². Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia, łazienka, dwa pokoje i przedpokój. Do większego pokoju przynależy balkon. Mieszkanie posiada komórkę lokatorską o powierzchni 6 m².  Więcej informacji tel. ...

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 2-pokojowe Małogoszcz, ul. Osiedle

320 000

46

2 pok.

Sprzedam mieszkanie środkowe M4, na parterze, z piwnicą i balkonem. Mieszkanie po gruntownym remoncie, do odświeżenia.

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
5
Mieszkanie 2-pokojowe Małogoszcz, ul. Osiedle

280 000

46

2 pok.

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze 46.2 m z piwnicą.Mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
Mieszkanie 2-pokojowe Bukowa, ul. Osiedlowa

250 000

30

2 pok.

Mieszkanie znajduje się w miejscowości Bukowa (gm. Krasocin) przy ul. Osiedlowej. Powierzchnia mieszkania - 30 m2. Jest to pierwsze piętro bez windy, z widokiem na domki jednorodzinne. Dostępny jest parking dla mieszkańców pod blokiem oraz piwnica. Ogrzewanie osiedlowe centralne. Blok jest 4-piętr...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Czostków, ul. Zaciszna

199 000

43

2 pok.

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe położone w Czostkowie przy ul. Zacisznej. Znajduje się ono na 1 piętrze 2-piętrowego bloku. Mieszkanie jest ciepłe, funkcjonalne i dostępne od zaraz. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju i dwóch pokoi. Do mieszkania przynależy piwnica i schowek. Istn...