Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż gmina Żabia Wola Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 688 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z gminy Żabia Wola - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania z gminy Żabia Wola można kupić za 920 tys zł, a najdroższe za 920 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 920 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 6688 zł.

17
Mieszkanie 5-pokojowe Żabia Wola, ul. Księżycowa

923 000

138

5 pok.

Mam przyjemność zaoferować Państwu bliźniaki przy ul. Księżycowej w Żabiej Woli. Dostępne są dwa Bliźniaki (dokładnie 4 lokale) Dostępne powierzchnie działek to 2 x 580 m2 oraz 2 x 500 m2 Powierzchnia jednego lokalu to 138 m2 Parter lokalu: Przestronny pokój dzienny o powierzchni 30 m?, kuchni...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
1
Mieszkanie 3-pokojowe Wola Mrokowska, ul. Zachodnia

580 000

46

3 pok.

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, ul. Zachodnia w Woli Mrokowskiej gm. Lesznowola z miejscem parkingowym oraz ogródkiem. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku szeregowego przy ul. Zachodniej w Woli Mrokowskiej gm. Lesznowola. Nieruchomość zl...

Zobacz ogłoszenie
18
Mieszkanie 3-pokojowe Parzniew, ul. Działkowa

861 000

74

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,87m? | Miasto Ogród Parzniew II Nowoczesne, zielone osiedle pod Warszawą. Zamknięty teren z ochroną. Cisza i spokój. Układ: - Salon 21,68m2; - Kuchnia z wyspą otwarta na salon 10,80m2; - Przedpokój 7,77; - Pokój 12,98m2; - Łazienka z wanną 4,96m2; - Komunikacj...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek, ul. Piotra Wysockiego

530 000

52

2 pok.

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym osiedlu blisko centrum Milanówka. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły oraz przedszkola. Świetnie skomunikowane miejsce, w pobliżu przystanki autobusowe w tym szybki dostęp do PKP oraz WKD (również pieszo) Sz...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 2-pokojowe Brwinów Pszczelin, ul. Pszczelińska

707 000

48

2 pok.

Twoja enklawa ciszy pod Warszawą, wysoki standard, zadbane Wyobraź sobie poranki z widokiem na korony drzew i wieczory na dużym balkonie, gdzie słychać tylko szum liści. To mieszkanie na Osiedlu Pszczelin II w Brwinowie to propozycja dla osób, które chcą uciec od zgiełku metropolii, zachowuj...