Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Głuszyca Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 553 zł/m² 4 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 3-pokojowych na sprzedaż z Głuszycy - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 3-pokojowe w Głuszycy można kupić za 240 tys zł, a najdroższe za 340 tys zł. Średnie ceny mieszkań 3-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 283 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 4553 zł.

1
Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca, ul. Bohaterów Getta

247 500

55

3 pok.

Mieszkanie 55m2 w Głuszycy ul. Bohaterów Getta. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, taras. Parter, piwnica. Miejsce parkingowe. Do odświeżenia/wykończenia. Ogłoszenie prywatne. Brak pośredników.

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca, ul. Łukasiewicza

310 000

61

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone w Głuszycy przy ul. Łukasiewicza na osiedlu. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 61 m² - 3 pokoje - łazienka z wanną + osobne WC - piwnica - 1 piętro - balkon Dobra lokalizacja. W pobliżu znajdują się sklepy Dino, Żabka, parking, szkoła podstawowa,...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca, ul. Sienkiewicza

249 999

61

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni całkowitej 61m² (mieszkanie 54m + 1 komórka zewnątrz 5,6m oraz piwnica 1,9m) Lokal składa się z: • przestronnego salonu z aneksem kuchennym, z wyraźnie wydzieloną strefą wypoczynkową oraz jadalnianą, • dwóch sypialni, w tym jednej z garderobą, • d...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
16
Mieszkanie 3-pokojowe Głuszyca, ul. Grunwaldzka

340 000

75

3 pok.

Sprzedam mieszkanie 75m2 z zapleczem gospodarczym - Głuszyca Centrum. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 75 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Głuszycy (2. piętro w kamienicy). Specyfikacja nieruchomośći: Pomieszczenia : 3 pokoje,jadalnia, osobna kuchnia,łazienka z wc,przedpokój. Ogrzewanie;...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
8
Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój Glinica, ul. Moniuszki

198 000

52

3 pok.

Nowe

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w budynku trzyrodzinnym. Sprzedawane mieszkanie składa się z jasnego, przestronnego salonu, dwóch sypialni, osobnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,48 m², z uwagi na skosy, rzeczywista powierzchnia po po...

Zobacz ogłoszenie
1
Mieszkanie 3-pokojowe Sokołowsko

330 000

52

3 pok.

Sprzedam mieszkanie w centrum Sokołowska, które składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki plus pomieszczenia gospodarcze i piwnica. Znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie do odświeżania. Prywatne miejsce pod blokiem. Wieś turystyczna, rozwijająca się, przez co daje wiele możliwości. Nadaje się...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Ludwikowice Kłodzkie, ul. Główna

246 000

52

3 pok.

Ludwikowice Kłodzkie Poranna kawa w ogródku, latem własne truskawki i maliny, a zimą ciepło w salonie po remoncie. Jest jasne, przytulne i po prostu… dobrze się w nim mieszka. Najważniejsze informacje: * 52 m² + piwnica (łącznie ok. 63 m²) * 3 pokoje + osobna kuchnia z oknem * osobna łazienka i ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
22
Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

390 000

127

3 pok.

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości. Wirtualny spacer - obejrzyj koniecznie: [www]/virgo/495330/2BAC1D8A2870D0359388BFBFECEF4C94A447DC8168D6AAB77389BB6A0E88AD65 Sprzedam 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 127,86 m.kw (w użytkowaniu 139,4 m.kw), usytuow...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój, ul. Tadeusza Kościuszki

399 000

93

3 pok.

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Kościuszki. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, Park Zdrojowy i Park Szwedzki. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Możliwość zmiany układu mieszkania i wydzi...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

319 000

60

3 pok.

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Solickiej. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, kilka minut piechotą do dekptaku i parków. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki i toalety oraz przedpokoju. Kamienica po wymianie ...

Zobacz ogłoszenie
16
Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

750 000

83

3 pok.

Ekskluzywne, dwupoziomowe mieszkanie przy Parku Miejskim - komfort i styl w Świebodzicach Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83 m², zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wykończone materiałami wysokiej klasy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przest...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice, ul. Jeleniogórska

299 000

66

3 pok.

Biuro Nieruchomości Mój Dom z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego w Świebodzicach przy ulicy Jeleniogórskiej. Mieszkanie oferuje komfortowe warunki mieszkalne, doskonałą lokalizację oraz liczne udogodnienia. Szczegóły nieruchomości: ...

Zobacz ogłoszenie
17
Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych Stary Zdrój, ul. Uzdrowiskowa

155 000

54

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu, zlokalizowane na parterze przedwojennej kamienicy przy ul. Uzdrowiskowej 3 w Wałbrzychu — w spokojnej i cenionej części miasta. Powierzchnia mieszkania wynosi 44 m², natomiast dzięki dodatkowemu pokojowi na poddaszu to ok. 54m². Układ mieszkania: - 2 p...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych Śródmieście, al. Wyzwolenia

379 500

97

3 pok.

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha na początku Alei Wyzwolenia. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, Park Sobieskiego. Lokal obecnie składa się z trzech pokoi, kuchni ze spiżarnią, łazienki, toalety, przedpokoju oraz balkonu...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice, ul. Świdnicka

359 000

44

3 pok.

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na ulicy Świdnickiej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie co gazowe. Woda podgrzewana piecem gazowym. Budynek po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie. Domofon. Łazienka z oknem. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem A...

Zobacz ogłoszenie
14
Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych Biały Kamień

355 000

59

3 pok.

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,43 m², położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku na Białym Kamieniu. Nieruchomość po generalnym remoncie - z wymienionymi instalacjami gazową, elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną - gotowa do wprowadzenia. Atuty nieruchomośc...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów, ul. 11 Listopada

339 000

86

3 pok.

AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,46 m2 usytuowane na 1 piętrze w Dzierżoniowie przy ul. 11 Listopada. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie znajduję się w doskonałej lokalizacji w Dzierżoniowie przy ul. 11 Listopada, w pobliżu: sklepy, usługi, kościół, szkoła,...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych Śródmieście

530 000

95

3 pok.

Nowe

Do sprzedania mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Rozkład: przedpokój, kuchnia, łazienka, 3 pokoje, garderoba oraz balkon. W mieszkaniu pozostaną szafki kuchenne, piekarnik oraz płyta indukcyjna. Ogrzewanie: kotłownia lokalna gazowa. Lokal usytuowany jest w Śródmieściu. Nie...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

580 000

70

3 pok.

Nowe

Na sprzedaż przestronne i przytulne mieszkanie 70 m² w Świdnicy — komfort i wysoka jakość w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie jest położone w cichej okolicy tuż przy parku, zaledwie 7 minut spacerem od centrum miasta. Układ mieszkania: • przestronna i jasna kuchnia • 2 oddzi...

Zobacz ogłoszenie
13
Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica, ul. Kolejowa

299 000

104

3 pok.

Mieszkanie do remontu w atrakcyjnej cenie! Na sprzedaż – przestronne 3-pokojowe mieszkanie, duża kuchnia z jadalnią Świdnica , ul. Kolejowa 104 m² 1 piętro Cena: 299 000 zł (2 875 zł za m2) Opis nieruchomości: Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 104 m², położone na 1. piętrze kam...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych Podzamcze, ul. Blankowa

335 000

60

3 pok.

3-pokojowe przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie na Podzamczu o pow. 60,9 m2 w cenionej lokalizacji z rozbudowaną infrastrukturą (w pobliżu Biedronka, szkoła, przychodnia i przystanki autobusowe). Mieszkanie położone na 8. piętrze w ocieplonym bloku charakteryzuje się dwustronną ekspozycją, dzięki ...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Ruda

220 000

81

3 pok.

Sprzedam mieszkanie o pow. 81.10m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, spiżarni oraz dwóch przedpokoi. Mieszkanie posiada dwa niezależne wejścia, co umożliwia przekształcenie na dwie kawalerki. Ogrzewanie gazowe, okna plastikowe. Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęty i meble widocz...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Czarny Bór, ul. Skalników

340 000

55

3 pok.

Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni, umeblowanej i wyposażonej w sprzęt AGD kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Standard nieruchomości - do zamieszkania/odświeżenia: okna PCV, instalacje w stanie dobrym (wymienione w 2018) na ścianac...

Zobacz ogłoszenie
15
Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce Boguszów

379 000

111

3 pok.

Na sprzedaż lub długoterminowy wynajem (cena i warunki wynajmu do uzgodnienia) wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 111 m², położone na 1. piętrze klimatycznej poniemieckiej kamienicy w Boguszowie-Gorcach, w okolicy dworca PKP. To nieruchomość z charakterem i ogromnym potencjałem — wyróżniająca się n...