Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Złotniki Najwięcej bez pośredników

Średnia 88 zł/m² 2 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Złotnik - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Złotnikach można kupić za 170 tys zł, a najdroższe za 220 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 195 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 88 zł.

6
Działka rolno-budowlana Złotniki

220 000

4000

Witam, Sprzedam działkę budowlaną rolną w miejscowości Złotniki, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce. Działka ma powierzchnię 40 arów.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Złotniki

179 760

1498

Na sprzedaż są cztery sąsiednie działki: 1) nr 660/3 - 2148 m², 90 zł za m², łącznie 193 320 zł 2) nr 660/4 - 2148 m², 90 zł za m², łącznie 193 320 zł 3) nr 660/5 - 1498 m², 120 zł za m², łącznie 179 760 zł 4) nr 660/6 - 3022 m², 70 zł za m², łącznie 211 540 zł Chętnie sprzedam którąkolwiek z nich...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
9
Działka rolna Czulice

135 000

6900

Promo Estates prezentuje na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Czulice. LOKALIZACJA: Miejscowość Czulice położona jest w gminie Kocmyrzów - Luborzyca w bliskiej odległości od granic Krakowa.   DZIAŁKA: Powierzchnia: 0,69 ha Wymiary: 25m x 250 Rodzaj gruntu: działka rolna Ukształtowanie: Płaska Do...

Zobacz ogłoszenie
19
Działka rolna Proszowice, ul. Krakowska

260 000

1,3 ha

| Na sprzedaż - kompleks 5 działek rolnych w Proszowicach (pow. łączna 13 017 m²) Lokalizacja: Proszowice, w pobliżu ul. Krakowskiej Cena: 260 000 zł (całość) Powierzchnia łączna: 13 017 m² Na sprzedaż oferowany jest kompleks pięciu działek ewidencyjnych położonych w atrakcyjne...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka inwestycyjna Niepołomice

15 048 754

3,43 ha

Na sprzedaż kompleks działek inwestycyjnych położonych w Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej (NSI) – jednej z najdynamiczniej rozwijających się stref przemysłowo-logistycznych w Małopolsce. Zgodnie z obowiązującym MPZP: PU Dopuszczona jest realizacja: obiektów produkcyjnych, magazynowych i logis...

Zobacz ogłoszenie
14
Działka budowlana Niepołomice

475 000

1094

Działka budowlana w Niepołomicach - Sitowcu - położona w bliskiej odległości od Puszczy Niepołomickiej Powierzchnia działki ok. 10,9 a, kształt działki prostokątny z bezpośrednim wjazdem z drogi gminnej, wszystkie media w drodze gminnej. Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 10,9 a położ...