Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki budowlane na sprzedaż Okocim Najwięcej bez pośredników

Średnia 170 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek budowlanych na sprzedaż z Okocimia - najwięcej w Polsce bez pośredników.

1
Działka budowlana Okocim

200 260

1178

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1178 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem. Cena za działkę wynosi 200 260 PLN. Działka jest idealna dla osób, które szukają miejsca na budowę domu.

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
14
Działka budowlana Łysa Góra

69 000

6300

Niedroga działka budowlana, okazja dla osób szukających swojej cichej oazy do życia na codzień lub odskoczni na sielskie wyjazdy. Oferowana na sprzedaż nieruchomość to działka przeznaczona zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Jej powie...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Brzesko, ul. Piastowska

579 000

1258

SMART Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w Brzesku, w sąsiedztwie ul. Piastowskiej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 12,58 arów. Przeznaczenie: Wydana decyzja o możliwości budowy pięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Kobyle

149 000

665

SMART Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 6,65 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Kobyle, gminie Nowy Wiśnicz. Przeznaczenie Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, teren przeznaczony jest pod zabudowę mies...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Kobyle

99 000

788

SMART Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok.7,88 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Kobyle, gminie Nowy Wiśnicz. Przeznaczenie Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, teren przeznaczony jest pod zabudowę miesz...