Działki budowlane na sprzedaż Grabnik Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek budowlanych na sprzedaż z Grabnika i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
190 000 zł
2000 m²
Obejrzane
*Wyłącznie u NAS* Działka budowlana 2 000 m2 | Cholewy gm. Błonie - idealna pod dom Marzysz o domu w urokliwym, wypoczynkowym miejscu — z dala od hałasu, ale ze sprawnym dojazdem do miasta? Ta prostokątna działka ok.42 × 47 m (2 000 m2) w malowniczej gminie Błonie daje dokładnie takie możliwości. Na...
Zobacz ogłoszenie
175 000 zł
2000 m²
Obejrzane
Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (WZ) pod dom jednorodzinny. Oferta idealna dla szukający malowniczych miejsc jak również dla osób chcących ulokować kapitał. Parametry: - wymiary: 31 x 74 x 35 x 58 m - powierzchnia: 2000 m kw. - teren płaski niezadrzewiony, - dojazd do posesj...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
3416 m²
Obejrzane
Do sprzedaży działka 3416m2 w miejscowości Pasikonie, Gmina Kampinos powiat warszawski zachodni. Działka ma wydane warunki zabudowy. Działka w kształcie prostokąta ok 31 x 108 Wzdłuż działek jest wydzielona droga o szerokości 6 m. która łączy się z dwoma drogami gminnymi i stanowi dla kupującego...
Zobacz ogłoszenie
179 000 zł
2322 m²
Obejrzane
Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (WZ) pod dom jednorodzinny. Oferta idealna dla szukający malowniczych miejsc jak również dla osób chcących ulokować kapitał. Parametry: - wymiary: 30x74x79 m - powierzchnia: 2322 m kw. - teren płaski niezadrzewiony, - dojazd do posesji drogą gm...
Zobacz ogłoszenie
4 000 000 zł
2,22 ha
Obejrzane
działka w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego powierzchnia 2,2 ha częściowo zadrzewiona i zalesiona wymiary 57 metrów szerokości i 384 m2 długości, kształt regularnego trapezu rola R IVb, RV, Ł IV, nie wymaga odrolnienia bezpośrednio przy drodze asfaltowej - powiatowa 3805W uzyskano prawomoc...
Zobacz ogłoszenie
369 000 zł
1845 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka w Podkampinosie - w otulinie Puszczy Kampinoskiej! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1845 m², położona w Podkampinosie, tuż przy granicy Puszczy Kampinoskiej - jednego z najpiękniejszych parków narodowych w Polsce. To miejsce, w którym można naprawdę odetchn...
Zobacz ogłoszenie
139 000 zł
1064 m²
Nowe Obejrzane
Działka budowlana 1064 m² - Nowa Piasecznica | MPZP | Media | Spokojna okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m², położona w Nowej Piasecznicy. Działka zaznaczona jest na dołączonej mapie czerwonym symbolem X. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dużym atutem jest dostępność ...
Zobacz ogłoszenie
567 800 zł
5170 m²
Nowe Obejrzane
Działka budowlana 5170 m² - media w drodze, świetna lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5170 m². Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, inwestycję lub podział na mniejsze działki. Media w drodze: - prąd - woda - gaz - internet / światłowód Działka położona w spok...
Zobacz ogłoszenie
230 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż bardzo ładnie położona działka. Kształt działki jest niemal idealny. Ładne sąsiedztwo z nowymi domami w okolicy, widok na niewielki las. Na działce znajduje się garaż blaszany o wymiarach 3x5 m z betonową posadzką oraz własna studnia. Odległość do drogi krajowej nr 92: 1,2 km, odległość ...
Zobacz ogłoszenie
865 000 zł
3092 m²
Obejrzane
NJPIĘKNIEJSZE DZIAŁKI BUDOWLANE przy PUSZCZY KAMPINOSKIEJ. Bezpośrednio- działki budowlane położone w miejscowości- Korfowe i Szymanówek na styku Puszczy Kampinoskiej, gmina Leszno. Wyjątkowe miejsce dla osób, którzy cenią sobie spokój i kontakt z naturą, będąc pod wpływem Kampinoskiego Parku Narod...
Zobacz ogłoszenie
295 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę gruntu nr ewid. 200/2. Działka jest zabudowana piwnicą i wiatą drewnianą. Położona we wsi Żuków, w obr. ewid. 0037 Żukówka, w gminie Sochaczew, powiat sochaczewski. W rejestrze ewidencji gruntów oznaczona jako działka gruntu nr ewid. 200/2, obsza...
Zobacz ogłoszenie
230 000 zł
1295 m²
Obejrzane
Działka. Obręb 005. Grafice. Powierzchnia 1295 mkw. Nr działki 80/23. Droga gminna, prąd i woda blisko. Działka czysta i sucha.
Zobacz ogłoszenie
405 000 zł
1620 m²
Obejrzane
Sprzedam bezpośrednio działkę w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Ciekawy kształt. Ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako działka budowlana. Sąsiadująca z planowaną drogą gminną bezpośrednio do nieruchomości, wraz z udziałem w we własnej drodze dojazdowej - patrz zdjęcia planów....
Zobacz ogłoszenie
400 000 zł
7731 m²
Obejrzane
Sprzedam w Masznie gmina Teresin 10 działek po 600m2 pod zabudowę bliźniaczą oraz jedną działkę 1731 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki wąskie (17,5m szerokości). Dostęp do drogi publicznej zapewniony służebnością przejścia i przejazdu o szerokości 5m. Obecnie jest tylko jedna skrzy...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Witam, na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Teresin o powierzchni 1100 m2. Prąd, woda. Odległość od poszczególnych miejsc: Warszawa - 40km Szkoła podstawowa - 1.5km Sklep spożywczy - 800m PKP - 1km Hala sportowa - 2km Bazylika - 1km Więcej informacji pod numerem telefonu lub w wiadomości ...
Zobacz ogłoszenie
280 000 zł
1582 m²
Obejrzane
Do sprzedania piękna działka budowlana w Nowych Mostkach, tuż obok Parku Chopina w Żelazowej Woli. Działka leży w spokojnej okolicy i posiada duży potencjał. Obok wybudowano kilka szeregowców, a niedaleko budują się apartamenty. Tak więc okolica na pewno będzie się rozwijać, a wraz z nią infrastrukt...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki budowlane z planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1100-1400m2. Położone w spokojnej miejscowości Mokas koło Żelazowej Woli (gm. Sochaczew), zaledwie 45km od Warszawy. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Wszystkie media dostępne w drodze (prąd, woda, św...
Zobacz ogłoszenie
234 600 zł
1173 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Paprotni, gmina Teresin, mieszczącą się przy ulicy Radosnej. Działka składa się z dwóch działek o numerach 211/11 i 210/16 o powierzchni łącznej 1173 m kw.
Zobacz ogłoszenie
1 200 000 zł
1,03 ha
Obejrzane
Sprzedam piękną działkę w gminie Teresin. Przeznaczenie zgodnie z MPZP: - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługi towarzyszące - w bryle budynku mieszkalnego - maksymalna wysokość zabudowy - 9,0 m - geometria dachu - płaski, jedno, dwu lub wielospadowy o nachyleniu połaci dachowy...
Zobacz ogłoszenie
550 000 zł
2127 m²
Obejrzane
Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w miejscowości Marianów, przy Al. Jodłowej. Działka znajduje się na zamkniętym osiedlu, przy otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, pod Warszawą (gmina Leszno). Numer działki: 28/24. Powierzchnia ponad 2127m2 i wymiarach: . Media: prąd, woda, gaz, internet w...
Zobacz ogłoszenie
245 000 zł
1474 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1474m², zlokalizowaną w miejscowości Granice przy ul. Szafirowej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media w drodze. Działka graniczy od dwóch stron z innymi działkami budowlanymi, od jednej strony z rzeczką i od jednej z drogą...
Zobacz ogłoszenie
416 000 zł
2854 m²
Obejrzane
Działka budowlana 2854 m² pod lasem - Kampinos A | Możliwy podział! Opis: Sprzedam bezpośrednio atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Kampinos A (powiat warszawski zachodni). Działka o numerze ewidencyjnym 522/1 jest objęta miejscowym planem zagospodarowan...
Zobacz ogłoszenie
430 000 zł
2670 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z warunkami zabudowy. Działka znajduje się w miejscowości Łazy, gmina Kampinos. Wszystkie media w drodze. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
1600 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę, położoną w Nowej Piasecznicy (gmina Teresin). Nowa Piasecznica jest wioską, która w ostatnich latach zdobywa popularność jako spokojna miejscowość do zamieszkania, o czym świadczą nowe inwestycje jednorodzinne, ale też rekreacyjne. Położenie: * 58 km od War...
Zobacz ogłoszenie
151 000 zł
1259 m²
Obejrzane
Sprzedam dzialki : nr 94/10 - 1259 m2 nr 94/11. - 1273 m2 Polozone w miejscowosci Kamponos A ul. Kwiatowa w bliskiej odległosci do Kampinoskiego Parku Narodowego, jest idealne miejsce do spacerów, jazdy na rowerze itp. Działki objęte sa MPZP zabudowa mieszkaniowa j...
Zobacz ogłoszenie
322 190 zł
2929 m²
Obejrzane
Na sprzedaż 2 działki budowlane - Janów, gm. Brochów *Cena w ogłoszeniu dotyczy 1 działki* Oferuję na sprzedaż 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 0,2929 ha (2929 m²), położoną w miejscowości Janów, gmina Brochów. Lokalizacja: * ok. 12 km od Sochaczewa * ok. 64 km od centrum Warszawy * spok...
Zobacz ogłoszenie
293 930 zł
2261 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z warunkami zabudowy w cichej, zalesionej okolicy. Działka jest z 3 stron częściowo ogrodzona. Media znajdują się w drodze prostopadłej do drogi, przy której jest działka, w odległości ok. 70 metrów. W odległości ok. 8 km znajduje się Szkoła Podstawowa, Ośrodek Zdrowia oraz Urząd Gm...
Zobacz ogłoszenie
235 000 zł
1121 m²
Obejrzane
Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalność oraz doskonałe przygotowanie techniczne. Przestrzeń z potencjałem Działka o powierzchni 1121 m² (ponad 11 arów) to optymalny metraż, który zapewnia swobodę aranżacji ogrodu, tarasu oraz d...
Zobacz ogłoszenie
137 000 zł
1142 m²
Obejrzane
Na sprzedaż 10 działek budowlanych w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Podkampinos. Najmniejsza z działek ma powierzchnię 1138 m2, a największa 1726 m2. Dojezd do działek drogą utwardzoną. Warunki zabudowy dla działek zostały wydane dla inwestycji polegającej na budowie domów jednorodzinnych....
Zobacz ogłoszenie
165 000 zł
1273 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kozuszki Parcel. Działka o pow. 1273 m², częściowo uzbrojona. Działka pod lasem.
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
1074 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane w miejscowości Kampinos A, w odległości ok. 1,5 km od Kampinowskiego Parku Narodowego, 31,4 km od Warszawy. Działki o numerach: 1) dz. 134/13 o powierzchni 1074 m2, wym. 27,94 x 33,24 m, cena 165 000 zł 2) dz. 134/14 o powierzchni 1074 m2, wym. 27,98 x 33,24 m, cena 165 0...
Zobacz ogłoszenie
390 000 zł
5100 m²
Obejrzane
Działka nr 107 obręb Woła Pasikonika z warunkami zabudowy na dwa domy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej wojewódzkiej
Zobacz ogłoszenie
270 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Cztery działki budowlane do wyboru 3/3. 3/4. 3/5. 3/6. Objęte planem zagospodarowania przestrzennego teren uprzątnięty, możliwość wyboru graniczą z lasem,
Zobacz ogłoszenie
400 000 zł
1620 m²
Obejrzane
Na sprzedaż dzialka budowlana (wz)o powierzchni 1620m2 za centrum handlowym Carfurem na nowo powstajacym osiedlu domow jednorodzinnych narożna. Cena 400000 zl Wiecej Inf
Zobacz ogłoszenie
226 480 zł
2831 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka budowlana w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Izbiska k/Teresina. Powierzchnia: 2831 m2 Szerokość: 26 m Długość: 106 m Media: woda, prąd w drodze. Dojazd: droga asfaltowa. Cena: 80 zł/m2
Zobacz ogłoszenie
900 000 zł
3002 m²
Obejrzane
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ 3002 m² - SZYMANÓWEK, GM. LESZNO Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3002 m², położona w malowniczej miejscowości Szymanówek (gmina Leszno). --- ATUTY NIERUCHOMOŚCI: --- * Bliskość natury - w odległości zaledwie 200 m znajduje się Kampinoski Park Narod...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Strojec. - Działki po około 1000 m². - Wydane są warunki zabudowy. - Woda i media w przybliżnej drodze.
Zobacz ogłoszenie
540 000 zł
1800 m²
Obejrzane
Na sprzedaż dwie działki budowlane po 1800 m² każda, położone w spokojnej wsi Powązki, gmina Leszno, woj. mazowieckie. LOKALIZACJA: Ok. 40 km od Warszawy, dogodny dojazd drogą wojewódzką 580. Spokojna okolica, blisko lasów i terenów rekreacyjnych. PARAMETRY: • Każda działka 1800 m². • Jedna z dzia...
Zobacz ogłoszenie
108 900 zł
870 m²
Obejrzane
Działka położona w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni wjazd od asfaltowej ul. Łabędziej //media//. Szkoły/przedszkola w Błoniu lub Lesznie - dowóz autobusem gminnym. Pełna infrastruktura w Błoniu - banki, markety, kompleks basenowy, dom kultury z salą kinowo-teatralną. Komunikacj...