Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

1247 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1231) oraz niepowtarzające się oferty agencji (16).

Działka rolno-budowlana Krempna
Krempna · Działka rolno-budowlana · 15898 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
159 000 zł
10 zł / m²

Działka Krempna na sprzedaż bezpośrednio
Krempna - siedziba Magurskiego Parku Narodowego, centrum Beskidu Niskiego. Wyjątkowa miejscowość w sąsiedztwie sztucznego jeziora, z zabytkowymi łemkowskimi chyżami i cerkwiami. W otoczeniu nieskażonej beskidzkiej przyrody. Mamy tutaj do sprzedania nieruchomość rolną wyjątkowo atrakcyjnie położoną.....

Działka budowlana Bratkowice
Bratkowice · Działka budowlana · 2488 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
90 zł / m²

Działka Bratkowice na sprzedaż bezpośrednio
W ofercie bardzo ladna dzialka, ktora znajduje sie w Bratkowicach w gminie Swilcza. Bardzo dobry dojazd do centrum Rzeszowa (ok. 15 km), a takze do stref ekonomicznych( ok.11 km) i lotniska w Jasionce (ok. 14 km). Bezposredni dojazd droga asfaltowa, na ktorej znajduje sie oswietlenie. Spokojna okoli...

Działka budowlana Przeworsk, ul. Janusza Korczaka
Przeworsk, ul. Janusza Korczaka · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
50 zł / m²

Działka Przeworsk na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 224/6 o pow.937 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej ( nr działki 224/7) położona bezpośrednio przy ul. Korczaka w miejscowości Grzęska (Plebanka) w gminie Przeworsk, tuż przy granicy z miastem Przeworsk. Nieruchomość oddalona jest od centrum Przewors...

Działka budowlana Łąka, Łąka 255
Łąka, Łąka · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
47 zł / m²

Działka Łąka na sprzedaż bezpośrednio
Równy teren blisko przystanek autobusu sklepy kosciol . Duze sklepy w Krasne 8km. Ladne otoczenie nie zageszczone. Cena przystepna do szybkiej sprzedamy. ...

Działka budowlana Grochowe
Grochowe · Działka budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
43 zł / m²

Działka Grochowe na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, Witam Wszystkich ! zainteresowanych kupnem pięknych, widokowych działek budowlanych jedna o powierzchni 37a w miejscowości Grochowe koło Mielca. Oraz druga mniejszejsza działka 12 a w tejże miejscowości za cenę 50 tyś. Działki znajdują sie w bardzo cichej i spokojnej okolicy lasu ...

Działka rolna Kopysno
Kopysno · Działka rolna · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
5 zł / m²

Działka Kopysno na sprzedaż bezpośrednio
Dotyczy działki nr34/2 na załączonej do ogłoszenia mapie...

Działka rolno-budowlana Nowa Sarzyna
Nowa Sarzyna · Działka rolno-budowlana · 3198 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
31 zł / m²

Działka Nowa Sarzyna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rolno-budowlaną nr 360/2 w Nowej Sarzynie ....

Działka budowlana Głowienka
Głowienka · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
25 zł / m²

Działka Głowienka na sprzedaż bezpośrednio
Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z garażem. Wszystkie media. Głowienka ul. Długa....

Działka budowlana Nowa Dęba Poręby Dębskie, ul. Borowa 57
Nowa Dęba Poręby Dębskie, ul. Borowa · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
65 zł / m²

Działka Nowa Dęba Poręby Dębskie na sprzedaż bezpośrednio
Oczywiście wszystkie działki są do sprzedaży, można połączyć 2 i uzyskać działkę 25 arowarowe arowe, zapewniam że działki są bardzo, bardzo atrakcyjne. Połączene maja 106 metrów długości 🤗 4 działki budowlane z wydanymi pozwoleniami do każdej z osobna warunkami zabudowy i ...

Działka rolno-budowlana Jawornik Ruski
Jawornik Ruski · Działka rolno-budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
21 000 zł
12 zł / m²

Działka Jawornik Ruski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością przekształcenia na budowlaną. Znajduje się w miejscowości Jawornik Ruski, z dala od miejskiego zgiełku. Okolica jest bardzo cicha, odpowiednia dla ludzi ceniących sobie spokój. W niedalekiej odległości od działki zauważalne są lasy. Widoki są zadowalające....

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.